IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th January 2008, 01:29
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Не, просто не ми харесват моделите им.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th January 2008, 23:43
bebche bebche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Според мен е по добро. Имам предвид в сравнение с много други марки. А между другото моделите са много добри.Удобни са, хубава материя, и не на послоедно място много добър дизайн. Говоря, разбира се за по-скъпата линия. Доколкото имам информация, евтините колекциии наистина са много зле(не съм ги виждала, само в Интернет и ги пускат по 5 долара бикините). Но наистина това, което видях беше хубаво, разбира се според според моето мнение.
Човек трябва да пазарува това, което харесва, всичко друго е ала-бала. Не мислищ ли?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th January 2008, 14:43
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

хей beb4e бикините и въобще всичко което е на разпродажба първоначално е с нормални цени (от маркетингова гледна точка) така че ако те са боклуци на разпродажба би следвало да са боклуци дори на цена USD 100..Също искам да добавя че имам някои неща на Виктория Сикрет (бански,рокли и блузи,козметика) и съм много доволна...Това че някои лини струват 3 пъти повече от останалите не говори за качеството..просто се лансира като Limited edition...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th January 2008, 21:37
bebche bebche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Не знам дали знеш, но всички известни марки, включително тези, които правят висша мода, имат няколко линии, които в зависимост от модела, плата и шева, съответно са по-скъпи или по-евтини. Това че можеш да си купиш от една марка бикини или нещо друго за 5 долара, не значи че няма наистина хубави модели, които съответно струват по-скъпо.
Аз понеже съм фен на бельо и на хубави дрехи, смея да твърдя, че това е така и че качеството си идва с цената.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th January 2008, 11:16
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

имам доста дрехи в наличност на Виктория Сикрет,ако някой се интересува да пише за моделите , цените и размерите..Директно внесени от Щатите с платени мита и ДДС .
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th January 2008, 03:59
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Мдам, Dani84, е много права. И аз като почетен клиент на VS мога да кажа, че откакто се разшириха, според мен развалиха имиджа. Само че пък увеличиха печалбите си (особено последната година). Имам няколко дрешки от сайта им и те никак ги няма откъм качество (естествено, правени на ишлеме знаете къде) и наистина няма марката на него.
А бельото им не е лошо. И даже прашките от по $5 не са мръднали вече няколко години-от памук са и са много удобни и свежарски. Знам ли, въпрос на лична употреба.

И VS не се води висша класа бельо, много моля. Просто са познати заради рекламната си кампания, готините манекенки, за съжаление, красавиците напуснаха (без Алехандра де). Познати са, з-то са US марка и имат множество магазини. Нещо като стерилност тук-една марка бельо, един магазин за панталони, 2-3 макс праха за пране и т.н. Фирми-джуджета не могат да се мерят с тях и...става малко скучно
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th January 2008, 08:40
bebche bebche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Еатествено, че не са висша марка бельо, спор няма. Въпроса е, че сравнявайки с българските марки, както и някои други по-евтини, които се внасят в България, са доста по-добри като качество и модели.
Колкото до дрехите, това което знам е, че за нищо не стават. То даже дрехите са разни световно неизвестни марки, които просто използват търговската мрежа на ВС. Само бельото и банските са добри.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th January 2008, 16:01
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

забравих да кажа че това което имам като артикули е потници и рокли
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th January 2008, 18:02
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Gia, много добре го каза!
А що се отнася за издържливост мойте не издържаха и месец.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th January 2008, 14:11
pepelqshka pepelqshka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Не съм носила бельо на Висюкториас сикрет, но пък според мен Триумф са ненедминати в кройки, модели и удобство, поне от това, което има на българския пазар.
__________________
Козметика
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Victoria'sSecret
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:48.