IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 1st November 2007, 01:00
yana_516 yana_516 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: italia
Мнения: 22
По подразбиране Моята липосукция ме подмлади с 10.години

Здравейте момичета


Пиша по-повод че и аз вече сам една разхубавена българка.Бях за две седмици в България и в Върнеската клиника Камии ме направиха като на 20.години.Да започнах от това че много се страхувах за липосукция ,но просто нямасе никакъв друг изход.Правих диети но резултатите бяха минимални а и след 40.годинки нещата се променят много бавно.Имах уговорена консултация при Д-Р Заякова и след краткия но тоцен разговор бях спокиона за резултатие,защото пред мен беше лекар със сигурност и невероятна симпатия.В деня на операцията бих като всички развълнувана,но екипа от лекари така ме успокои че дори се усмихнах и така влязах в упойка.Прекараната вечер ,беше на изклюцително,ниво болкоуспокояващи,катетър и невероятната хигиене гарантираха дори спокоиен сан.Не ми бесе трудно да се изправям,бях почти тероризирана ,че сте имам страсни оттози ,но..просто местата бяха като изтръпнали но можех да се двига съвсем спокойно.Много и безкрайна благодарност на ГОЛЕМИЯ И ТОЛКОВА ЕЛЕГАНТЕН ХИГУРГ,КРАСИВА ДАМА,И НЕЗАБРАВИМО НЕЖЕНО ЛИЦЕ.бЛАГОДАРИ ЗА ПРОФЕСИОНАЛИЗМА НА ЦЕЛИЯ ЕКИП И СПЕЦИАЛНО НА АНЕСТИЗИОЛОГА ,КОИТО МЕ РАЗВЕСЕЛИ В ТАКЪВ ВЪЛНУВАЩ МОМЕНТ.Бих казала на всички ,които се колебаят да знаят,че това е КЛИНИКА НА ИЗКЛЮЦИТЕЛНО НИВО,НЕ СЕ КОЛЕБАИТЕ ТОВА ГО КАЗВАМ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ.
УСПЕХИ ОТ СЪРЦЕ.
Марияна Маринова споделих и ако никoй иска още информация ще отговоря с желание
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мояталипосукциямеподмладигодини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:09.