IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 7th July 2007, 00:12
Fashion_men Fashion_men не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

уффф дано да има някои отново зайнтересован от тази тема тук...
тааа ето снимките,които Ви обещах...фронтално
http://www.hourphoto.net/uploads/2b3d8ca442.jpg
попринцип самата снимка стана непринудена,и е ГРОЗНА но важните са ушичките в случая!
и последна
http://www.hourphoto.net/uploads/4f1cb72fd4.jpg
та....мнение някакво?То се преживява този проблем,но мене си ме глозга от вътре...просто се изяждам душевно...чувствам се не намясто...
Отговори с цитат
  #152  
Стар 7th July 2007, 08:41
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Да ти кажа честно, твоят случай е граничен - можеш да ги оставиш така и пак да си хубав. Затова е въпрос именно на лична преценка, а не на чуждо мнение.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #153  
Стар 7th July 2007, 12:48
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Fashion_men,
струва ми се, че разбирам как се чувстваш. Аз имах сходен на твоя проблем, само че не с ушите, а с носа ми. Не беше нещо кой знае колко фрапиращо, грозно и т.н., но въпреки това от край време си ми беше комплекс. Всеки път като се погледнех в огледалото, си закривах половината нос и си казвах: "Ех, колко щеше да е хубаво, ако беше само малко по-малък..." - то ти се променя цялото изражение, дори и от малко. Гледах се на снимки и все това ми се набиваше на очи. Чудех се докога ще издържа така и докога няма нищо да направя срещу тоя комплекс, при положение че хората са го измислили вече? Беше ме срам да говоря с познатите ми за това и гледах да го правя с колкото се може по-малко хора. Разбира се, всички започнаха да ме убеждават, че нямам нужда от операция, че съм луда и т.н.... Какво значи "нямам нужда"? Нали аз самата най-добре знам от какво имам нужда и от какво не.. След няколко години обмисляне, обикаляне по консултации, а също и скандали с нашите, ето че сега седя вкъщи с гипс на нослето Престраших се най-после, а и успях да убедя майка ми, че не е просто каприз и няма да се откажа с времето. Какво се е получило не знам - ще разбера в понеделник, като ми махнат гипса. Та в твоя случай.. Аз лично също не мисля, че имаш кой знае какъв проблем. Както каза diastemma, и така да ги оставиш, пак ще си хубав. Само че това е от моята гледна точка, а никой не може да се постави на твое място и да разбере ти как се чувстваш. Ако наистина го искаш - направи го. Иначе какво? Цял живот ще се гледаш по огледала и по снимки и все това ще забелязваш и ще се чудиш какво би било, ако събереш смелост да го коригираш? Аз не издържах да съм в това средно положение - трябваше или да се приема такава, каквато съм, и да спра да мисля за това, или да си направя операция. Избрах второто... В твоя случай единствено ти можеш да разбереш кое е правилното решение, никой не може да ти каже какво да направиш и какво не.... Успех!!!
Отговори с цитат
  #154  
Стар 7th July 2007, 23:42
Fashion_men Fashion_men не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

sweet dreams:Благодаря за съчувствието!искам да попитам някои знае ли къде в Бургас например се правят такива интервенций(корекций,опера ций)?Да препоръча специалист...да не повтаряме грешките на някои хора....Благодаря предварително!Всеки пост ми е от важност!
Благодаря Ви!
Отговори с цитат
  #155  
Стар 8th July 2007, 00:36
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

На твое място не бих рискувала да се оперирам в Бургас По-добре се насочи към някой от София, Пловдив или Варна евентуално. Дано се включи някой по-запознат...
Отговори с цитат
  #156  
Стар 13th July 2007, 09:05
Fashion_men Fashion_men не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Дано скоро някои от ''перфектите'' реши отново да посети този форум и да помогне тукичка...иначе и аз мисля,че ще е по-добре в някои от изброените от теб градове! Благодаря за съвета!
П.с:дано някой по-скоро се включи!
Отговори с цитат
  #157  
Стар 13th July 2007, 21:39
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Какво е "перфекти"?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #158  
Стар 13th July 2007, 23:05
Fashion_men Fashion_men не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

ами в смисъл вече перфектните,отстранили този дефект ...
Поздрави!
Отговори с цитат
  #159  
Стар 19th July 2007, 23:40
johnny johnny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,

Бихте ли ме насочили кой е най-добрия специалист по отопластика в София? Имам предвид някой, който има доста опит с подобни операции, а не обикновен пластичен хирург, който между другото има някоя друга операция за корекции на уши. д-р Емил Георгиев например добър ли е?

Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #160  
Стар 17th August 2007, 12:50
Nym Nym не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, изчетох цялата тема и мисля да си направя такава операция/корекция.
Днес се чух с доцент Евстатиев (мерси на който беше оставил gsm-а му) но за съжаление е отпуска и ще ме приеме на консултация чак след 5 дни. Интересувам се от мнението на оперирани вече при него.
Също така прочетох в някой от постовете, че имало друг хирург до неговия кабинет в Александровска болница - др. Христов, имате ли информация за него и работата му?
Благодаря предварително
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:17.