IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 25th August 2007, 11:37
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Йеее, утре съм на консултация при д-р Заякова
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #162  
Стар 18th September 2007, 18:20
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Здравейте на всички.Отдавна искам да се регистрирам и най-накрая го направих.Много ме интересува корекцията на уши,знам че някой от тук вече са си я направили,защото съм изчела всичко по темата.от доста време разглеждам наи-различни неща най ми е трудно да си избера лекар.Аз съм от Бургас,но тук нещо не мога да им се доверя.Преди 2 дни писах до клиника Валем във Варна,за да проверя колко ще ми струва и операцията и консултацията.В Бургас е 600 лв,но незнам дали може да се има доверие на тези лекари.Оказа се че операцията във Валем струва 680 ЕВРО,а консултацията 20 лв.което за мен е доста.Ще си плащам операцията сама и тази сума ми е малко непосилна.Исках да ви попитам в крайна сметка има ли наистина доволни от определени лекари,защото много ме притеснява да не би след корекцията ушите да върнат предишното си положение.Силно се надявам някой да ми отговори,защото искам да си направя корекцията преди нова година,а при мен нещата са малко сложни,защото трябжа да си взема отпуска която трябва да заявя месец по рано,въобще сложна работа.Много ще съм благодарна ако ми помогнете .До скоро
Отговори с цитат
  #163  
Стар 20th September 2007, 09:25
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Здравейте пак съм азВчера се обадих във "Вита".там операцията струва 600 евро,като към тази сума не се включват изследванията преди това и лекарствата които ти изписват след това.В тази клиника работят Д-р Кънев и д-р Динев,аз лично разговарях с първия.Мисля да отида там,само първо трябва да събера парите и след това да си избера един от двамата.Вие препоръчвате ли някой?
Отговори с цитат
  #164  
Стар 20th September 2007, 11:50
gitsa gitsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 12
По подразбиране

аз съм от пловдив и идната седмица ще се оперирам-с местна упойка ми препоръчва хирурга. във вми пловдив ще ми струва 600 лв. проверих и в "торакс", пловдив-760 лв., но с пълна упойка. защо се хвърляш на онези пари? не е ли по-изгодно до тук да дойдеш? не мисля, че повече от седмица е нужно да си стоиш у вас. еластичните бинтове ще ги облека с плат и така ще имам няколко ленти, с които да ходя.
Отговори с цитат
  #165  
Стар 20th September 2007, 20:08
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

И аз незнам просто от прочетеното по темата останах с впечатление,че хората са доста доволни от Динев.притеснявам се и незнам къде да отида иначе разликата в цената е голяма и аз незнам.сега ще поразгледам какво има в интернет за тази клиника която споменаваш.ти решила ли си къде точно да се направиш,и кога смяташ да стане това?
Отговори с цитат
  #166  
Стар 21st September 2007, 19:31
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Сега гледах сайта на ВМИ и незнам като,че ли Торакс ми изглежда по-добре,ама пък незнам нищо за Юрий Асенов,иначе това за Анастасов го прочетох.ти ще ходиш във ВМИ в крайна сметка нали?а преди това ходи ли на консултация?и какво точно ти обясниха там,за самата операция и за лентата след това?ако имаш време и желание можем да пишем и в скайп.там съм danito_87.след 20:00 съм там.
Отговори с цитат
  #167  
Стар 22nd September 2007, 12:11
gitsa gitsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Aнастасов иска с местна упойка и по-малко пари, а Асенов-с пълна и повече пари.На мен ушите са ми клепнали само отгоре, не намирам нужда да ми се пили или реже хрущяла. Асенов също мисли като мен и му се ядосах, защото за по-лека интервенция се застрахова с пълна упойка и иска толкова пари. Моя позната при него си ряза едното ухо преди 3 год. и той и взе само 200 лв., а сега на мен ми иска 740-760. Анастасов работи основно с деца с вродени аномалии и си мисля, че повече на него мога да разчитам, но той иска да чупи /реже или пили/ целия хрущял-било по-сигурно. Може и да иска да си оправдае парите, но след като родителите си водят децата при него и работи с тях с местна упойка...значи Асенов се застрахова. Все пак ВМИ е на друго ниво и не мисля, че мога да ги сравнявам с Торакс /където ще ме глезят за час и половина/.Ще те търся по скайпа да ти кажа някои др. неща, които не са за форума.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 25th September 2007, 09:40
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Ок.дано всичко при теб да мине добре,ще чакам да пишеш след това,защото и аз в най-скоро време трябва да отида на консултация.Стискам ти палци и ти желая успехще чакам да пишеш
Отговори с цитат
  #169  
Стар 25th September 2007, 12:20
gitsa gitsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 12
По подразбиране

мерси за окуражаването. почти никой не ме подкрепя. утре в 9 ч. ще ме режат. трета нощ сънувам спринцовки и кълцани уши. най ме е страх от биенето на упойката и да не би да не ме хване. със сигурност първата нощ нямало да спя, та може и да пиша във форума. стискай палци.
Отговори с цитат
  #170  
Стар 25th September 2007, 16:33
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Успех ! Мисли си само за хубавия резултат и не се притеснявай .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:46.