IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 20th August 2007, 21:27
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране присадена коса

здравейте аз работя ж болница токуда (японската болница) там работи д-р Славчев та този човек ще ви свърши идеална работа слага коса сгъстява и е мн добър
Отговори с цитат
  #92  
Стар 20th November 2007, 15:31
viktori viktori не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: stara zagora
Мнения: 4
По подразбиране

Как да се свържем с този доктор?
Отговори с цитат
  #93  
Стар 21st November 2007, 10:08
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viktori
Как да се свържем с този доктор?
има сайт на болницата от там можеш да се свържеш телефона на централата е 02/403 4000 цената на разговора е грацки ) това,надявам се да съм помогнал пиши после да кажеш какво си направил успех
Отговори с цитат
  #94  
Стар 1st December 2007, 11:23
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Докъде стигнахте с присаждането. И едно въпросче, правилно ли разбрах, че присаждане за сгъстяване на косата не се прави. Трябва ли да си лис за да се подложиш на това? В смисъл на мен косата не ми пада, но не е от най-гъстите. Мога ли да се подложа на това, без да имам голяма необходимост?
Отговори с цитат
  #95  
Стар 10th December 2007, 17:36
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Вижте тук http://www.foundhair.com/pages/GalleryWomen.asp какви добри резултати.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 22nd January 2008, 00:51
jerremy jerremy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте на всички. Имам желанието да извърша присаждане, за момента като най-добър и надежден ми посочиха д-р Ники Георгиев. Някой може ли да изкаже мнение по въпроса? Мерси предварително.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 28th April 2008, 23:45
nevena70 nevena70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране Minoxidil (2%) i 5% pone zasega pomaga :)

Здравейте...Аз също пробвах с Минохидил и да ви кажа много съм доволна поне за сега..В началото почнах с 2%вя разтвор, но тъй като косата ми беше много зле се посъветвах с хора които и преди са пробали и при тях е имало ефект когато са почнали да си слагат от 5%вя разтвор. Според мен си зависи от косата де, по принцип го пишат 5% за мъже, но в тежки случаи като моя ми помогна и съм мн доволна,спести ми пари за операция .
Отговори с цитат
  #98  
Стар 30th June 2008, 17:40
JSEMD JSEMD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Аз си присадих коса преди няколко седмици, ако искате информация - питайте.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 1st July 2008, 15:05
JSEMD JSEMD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 4
По подразбиране Имплантирах си собствена коса!

Аз съм момче на 22 год., трансплантирах си собствена коса в България, като ми я взеха от тила(както по принцип се прави тази интервенция). Струваше ми 2000лв. Претърпях болки, които могат да те доведат до лудост, но след като ми махната конците ужаса премина. Вече се минаха няколко седмици и смея да твъдя, че резултата никак не ми харесва. С коса или без - все тая. Космите са на разтояние от 3,4 до 5мм, можете да си представите как изглежда, като видите окосмяване на крака с току-що наболи косми, дори и не толкова гъсти. Преди да взема това решение, хирурзите ми казаха, че от първата операция няма да ми хареса ефекта, защото косата ще е рядка, а чак след третата процедура ще прокарвам пръсти в що-годе гъста коса. Мисля да направя още една операция, но няма да легна под ножа при същия хирург. Трябва да се консултирам с д-р Михаил Скерлев, до колкото разбрах, той е правил имплантирането на Тодор от "Пълна промяна", а колко са добри неговите резулати, май никой незнае
Отговори с цитат
  #100  
Стар 2nd July 2008, 07:08
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Няма как да се харесаш толкова рано, космите първо трябва да порастнат и да за приличат на коса.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Присажданенакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:49.