IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th August 2018, 07:30
mellissa123 mellissa123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2018
Мнения: 1
По подразбиране Симастия?

Здравейте, никъде не видях подобна тема в български форум ( ако има вече моля пратете ми линк ) ,та моят проблем е че преди около 3 медеца си направих операцията , засега въобще не съм доволна от резултата първо изглеждат много малки в едната имам 375 в другата 335 изглежда разликта е много голяма защото вдната гърда е огромна другата е много по малка разликата е очевидна , освен това почти съм сигурна че развивам така наречената симастия гърдите ми са почти сляти има много малко разстояние и между двете гърди има нещо като кожа или незнам как да го обясня мога да пратя снимки ако някой иска , със сутиен гърдите изглеждат ужасно въобще няма тази линия между гърдите като се съберат всякаш е една цяла гърда , писах в един американски сайт където доктори отговарят някой казват че имам симастия деуги казват че нямам , въпроса ми е някой от вас момичета сблъсквал ли се е с този ужасен проблем? Направо ми се реве като си погледна гърдите в огледалото въобще не стоят като нормални силиконови гърди както на всяко деуго момиче не ми де мисли след 3 медеца да дам още 7-8000 за операция , по принцип съм решила да сложа по големи но мислех да е по нататък след като си оперирам носе.Освен това четох че е доста сложна операцията за коригиране на въпросната симастия, ако някой друг се е сблъсквал с такъв проблем моля да каже мнение как е минала втората операция и дали са били доволни от резултата ( извинявам се за правописните грешки пиша от телефона и ми е много трудно

Последно редактирано от mellissa123 : 28th August 2018 на 07:35 Причина: Имах да добавя още нещо
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
гърди

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Симастия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:39.