IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th October 2009, 11:56
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisoni
Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
благодаря за инфото
сисони какво стана?
ами никъква промяна при мене,в смисъл ходя си при същата гинеколожка,казах си че аз повече от половината съм ходила вече при нея на консултации,май няма за кога да се прехвърлям при други гинеколози
sisoni,при коя лекарка ходиш
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd June 2012, 18:44
nadqnadeto nadqnadeto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 1
По подразбиране zdravni osigurovki

Zdraveite,iskam da popitam pri polojenie,4e ot 2010g sam s neplateni zdrvani osigurovki i v momenta sam bremenna v 5ta sedmica,vsqka konsultacia pri ginekolog li 6te si pla6tam.O6te ne sam zapo4nala da hodq,no predvaritelno da popitam ako niakoi e v moeto polojenie neka spodeli.6te o4akvam otgovori po temata.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th June 2015, 09:42
Аватара на desi_dm
desi_dm desi_dm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 21
По подразбиране

По здравна каса се полагат 2 или три прегледа с видеозон. Останалите, ако желае бременната се заплащат. Някои доктори обаче те гледат всеки път без да ти искат пари, но май не са много тези.
При мен беше така - безплатно. Според мен е безумие да не се проследява бременността с преглед с видеозон в днешно време. Но в другите държави не е така. Затова всеки има право на избор и на собствено мнение. И аз уважавам това право.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: женскаконсултация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:10.