IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 17th February 2008, 15:21
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране Искам бебе

Здравейте!
Нали ме помните с фалшивите радости,когато си мислех че съм бремена. И се оказа че не съм. И понеже съм леко нелегална в тая държава и цикъла ми се нормализира не отидох на лекар. Сега обаче подаръка на приятелят ми за св.Валентин беше - че ще работим за бебе, а досега се пазихме. Искам от вас всякакви съвети за успешни опити и здраво бебе. Моля ви. Трябва ли да ида на лекар? А да и докато бях в България гениколожката ми каза че имам няква малка раничка която трябва да се изгори, но като и казах че ще напускам държавата, тя вместо да побърза с изгарянето й, каза че като се върна след 1 година ще я лекува защото не било нищо съществено, просто така се получава на хормонална основа. Е да ама тая раничка сега дали ще окаже влияние за забременяването ми и успешната ми бременност? Благодаря ви предварително, защото знам че сте много мили и отзивчиви.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамбебе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:56.