IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th April 2007, 00:03
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

http://www.neostrata.com/neostratapr...asp?c=a&n=2028

Това е продукта за всякакви пигментации на NEOSTRARA, които са откриватели на АНА киселините. Общо взето се водят световен лидер в тази област. Работя с тях от скоро (3-4 мес.), но клиентките са много доволни (за всякакви проблеми). Малко са по-скъпи от погоре посочените, този е към 30 лв. Доста е дълго да обяснявам защо са толкова добри, ако те интересува може на ЛС, за да не отегчавам всички други. Трябва да ги има в по-големите аптеки. Ако не си го намериш може да ти го поръчам от вносителите.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th April 2007, 10:17
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране Re: Остават ми петна от пъпки...

Цитирай:
Първоначално написано от 4efoo0
Значи имам пъпки, но по - лошото е че след тях остават петна, които вече месеци наред не се махат, или по - точно много, много трудно. Използвам вечер на Elea - Derma Clare лусиона и кремчето, но искам нeщо специално за пъпките и най - вече за петната. Четох доста неща от форума, но реших да попитам за нещо наистина ефикасно, а и да попитам това, което ще ми препоръчате има ли значение на каква кожа ще се нанася, откъде да си го взема и т.н.

Хайде давайте съвети, предватително благодаря
Аз имам същия проблем по бузите ми останаха петна от папки и от време на време ми излизат и папки,намерих този продукт на La Roche-Cicaplast,не сам го ползвала и незнам дали има ефект, ако някой го е ползвал нека сподели,ето и линк http://www.krasotaizdrave.com/bg/vie...uct.php?id=219
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th April 2007, 20:18
4efoo0 4efoo0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
Към автора на темата:
А фон-дьо-тен ползваш ли?
Защо, какъв е смисъла на въпроса, влияе ли по някакъв начин фон - дьо - тена

Благодаря за всички отговори, които получих, ако и други имат същия проблем да пишат как се справят с него
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th April 2007, 20:42
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4efoo0
Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
Към автора на темата:
А фон-дьо-тен ползваш ли?
Защо, какъв е смисъла на въпроса, влияе ли по някакъв начин фон - дьо - тена

Благодаря за всички отговори, които получих, ако и други имат същия проблем да пишат как се справят с него
Да има.Когато имаш пъпчици и ги разчопкаш малко или много,а след това сложиш фон - дьо - тен , пъпчиците се запушва и се получават именно тези петна.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th April 2007, 23:17
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Точно така, а и много често самите пъпчици се получават от фон дьо тена, ако не е подходящ за типа кожа.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th April 2007, 09:39
4efoo0 4efoo0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Ами аз слагах малко пудра да прикрия разни пъпки, напоследък изключително рядко, не знам дали е от това, но ако приемем че това е причината, тогава накъде...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th April 2007, 14:53
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
кремче Pally много действа, от магазин за козметика. доста е евтинко - под 5лв
С това кремче не беше ли станал скандал преди време?! Бях челя, че съдържа някакво забранено вещество (съединение на някакъв метал мисля - не съм много на "ти" с химията), което има временен положителен ефект в/у кожата, но като цяло е вредно и даже май го бяха изтеглили от аптеките !?!
__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th April 2007, 16:58
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4efoo0
...но ако приемем че това е причината, тогава накъде...
Със сигурност не е това само причината, но допринася. Колко често ходиш на почистване на лицето?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th April 2007, 20:13
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diapan
Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
кремче Pally много действа, от магазин за козметика. доста е евтинко - под 5лв
С това кремче не беше ли станал скандал преди време?! Бях челя, че съдържа някакво забранено вещество (съединение на някакъв метал мисля - не съм много на "ти" с химията), което има временен положителен ефект в/у кожата, но като цяло е вредно и даже май го бяха изтеглили от аптеките !?!
Ами незнам, не съм чула такова нещо. Възможно е всичко, но при мене няма страничен ефект, а и от доста време го използвам, не помня да е имало ох като се замисля то толкова неща имат вредни вещества в тях, ужас, човек вече да се чуди...даже преди малко гледах за вода , в която има манган от 2 години и прането ставало жълто...лелее но това е друга тема
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th April 2007, 20:57
Solley Solley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Преди ми помагаше Мадекасол-а,направо правеше чудеса с белезите ,освен това свиваше пори ,лекуваше ранички от пъпки-чудно,ОБАЧЕ го спряха за 5-6 месеца ..
Сега пак си го купих и се мажа ,но сякаш няма голям ефект ,ако се заблуждавам ,защото очаквам мигновено подобрение ,а всъщност действа ще ви кажа
ПИСНА МИ ОТ ТЕЗИ ПЪПКИ И ОТ БЕЛЕЗИТЕ ИМ !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оставатмипетнаотпъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:53.