IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th May 2005, 11:34
BeLiSiMa BeLiSiMa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Град: France
Мнения: 2
По подразбиране Упражнения

Искам да попитам за някакви упражнения за сланините ,които се намират някаде на нивото на пъпа,но отстрани...не знам как се казва това място та..ако има някой ,който е разбрал за какво говоря да ми помогне моля .
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th May 2005, 13:46
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Аз разбрах, щото и на мен са ми най-големия проблем. Ама специални упражнения за сваляне на сланини само на определено място няма за жалост...Упражненията са за мускулите под сланините, а самата мазнина се топи с диета - отрицателен калориен баланс. Обаче топиш по цялото тяло, не само където искаш. Даже там, дето искаш по-трудно и по-бавно става, щото има по-малко бета рецептори...
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th May 2005, 15:45
BeLiSiMa BeLiSiMa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Град: France
Мнения: 2
По подразбиране

E жалко...мислех,че след като има упражнения за крака,ръце и тнт. може и за там да има
Аз около преди 6 месеца отслабнах с около 10 кг...стопих почти всичко...само там си ми остана и не знам какво да го правя много жалко наистина мислех,че с някое упражненийце можеха малко да се поприберат
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th August 2005, 13:43
naddeto naddeto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 59
По подразбиране

моля те разкажи как си отслабнала с 10кг.
моля и всички други да ми помогнат, трябва да отслабна по възможно най-бързия начин, а тези упражнения, които ги имам май не са достатъчни. ХЕЛП!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th March 2006, 23:49
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

еми зелен чай много пий ако искаш естествено да отслабнеш заедно с тренировки и правилна програма
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th April 2006, 15:26
Vince Carter Vince Carter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Lovech
Мнения: 19
По подразбиране

Нз за вас ма аз пия Цефамадар, и съм отслабнал за 2-е г 30 килограма
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th April 2006, 23:40
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: Упражнения

Цитирай:
Първоначално написано от BeLiSiMa
Искам да попитам за някакви упражнения за сланините ,които се намират някаде на нивото на пъпа,но отстрани...не знам как се казва това място та..ако има някой ,който е разбрал за какво говоря да ми помогне моля .
Само от упражнения трудно ще оправиш корема и паласките. Започни подходящ хранителен режим. Той е 80 % от успеха. Другите 20% са спорт.
При мен тези сланинки се стопиха със свалянето на килограми и коремът се оформи след това с пилатес и други упражнения.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th April 2006, 08:58
DD DD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: pvd
Мнения: 68
По подразбиране

аз ще ти кажа едно упражнение, голяма мускулна треска хващам точно на тези места след като го правя, ама за сланинките дали ги топи... хмм... не знам. лесно е, можеш да си го правиш у вас (стига да имаш гирички) значи: взимаш една гиричка в дясната ръка, свободно отпусната до тялото. лявата си я слагаш зад главата. накланяш се леко надясно, но точно встрани, докато усетиш опъване отляво, следтова се изпрвяш, и много мъничко се накланяш наляво, колкото да си сигурна че си се изправила. и после обратно. направи по 3 серии по 15 с всяка ръка и ти гарантирам мускулна треска. изглежда доста лесно, дори като го правех се чудех тоя инструктор от къде го измисли това упражнение, дето само се калтушкам, ама пробвай го. успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Упражнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:46.