IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 21st August 2006, 18:28
nastasia nastasia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Germany
Мнения: 80
По подразбиране

Във София досега съм ходила в Борекс и Дерма Вита. Не беше особенно зле, но козметичката, която се оказа и собственичка е доста "мощна" и имах чувството, че като ми стискаше лицето все едно меси тесто. А по принцип търпя на болка. Мръзнах в Борекс в една стаичка, където чаках да ми се разпари лицето, с две думи - не съм доволна от обслужването. На другия ден ми стана инфекция и когато им се оплаках, те с мъжа и ме нападнаха и започнаха да ми пишат обидни (!!!) имейли.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 21st August 2006, 18:33
nastasia nastasia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Germany
Мнения: 80
По подразбиране

В Дерма Вита пък ( така и така почнах да споделям опита си ), уж се пише за топ салон, а не ми се рискуваше, та там ме накараха сама (!!!) да си измия лицето. После легнах, асистентката ме намаза с пилинг, постоях 10 мин. и пак ме накараха сама да си измия киселината на мивката. Това ми струваше 60 лв., без видим резултат ( а знам, че при добре направен пилинг още от първия път лицето "светва" ). И дори не ми дадоха някакъв съвет за кожата, абе дума не обелиха с мен, нито асистентката, нито д-ра.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 22nd August 2006, 13:49
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Цитирай:
AZUMI Виждам, че се интересуваш от салон във Варна. Мога да ти препоръчам студио Хубава жена на Македония 46, козметичката се казва Надя. Аз ходя там вече 3 години, сега специално от Германия летя, за да отида на фризъор и козметични процедури там. 60-80 минутна процедура, която включва: механично почистване на лице, ензимен пилинг, химичен пилинг ( алфа бета, грийн, yellow или какъвто ти препоръчат ), няколко маски, масаж на лицето, деколтето и ръцете. Винаги там заспивам, толкова е приятно. Работят с няколко много хубави фирми за козметика, много са дружелюбни и ти обръщат страшно много внимание
Tози пост май не е за мен
Отговори с цитат
  #74  
Стар 4th September 2006, 04:10
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali85
здравейте! на мен пък ми казаха,че за белези от акне пилингите нямат голямо действие или резултатът става мноого бавно-години. аз имам няколко малки белегчета по бузите и ми препоръчаха дермабразио. ще си го правя есента! така резултатът бил много по-бърз и ефектът-практически вечен. но тъй като процедурата е по-травмираща трябва да се отделят 10-15 дни за вкъщи. зачервяването минавало за срок 1-3 месеца,в зависимост от дълбочината на дермабразиото.
Ауууу,това звучи плашещо...Майка ми си прави дермабразио в началото на пролетта.Не съм сигурна къде беше ,май в Гален до НДК...Но по-важното е ,че нямаше такива дълготрайни и фрапиращи зачервявания! За 2.3 дена и мина червеникавият отенък на места от лицето и после до 5я ден и розовината почти я нямаше. А и ефектът е дълготраен Сега като я гледам и нямам търпение да ми мине всичко ,което има да минава по лицето и някой ден и аз да си направя дермабразио.Тъпото е ,че сега няма заради какво да го правя ,ама докато изляза от младежката критическа има още време и май е по-добре да поизчакам
Както и да е за мен, natali, мисля че са те понаплашили малко с тези 10-15 дена ! Най много си задели седмица за активно безделие вкъщи
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 6th September 2006, 18:13
natali85 natali85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Emmalfy,не знам какво са правили на майка ти-може да са и правили микродермабразио,което е доста по-различно,в смисал по-нетравматиращо! дермабразиото се прави от пластичен хирург! убеди се,4е маика ти си е правила дермабразио!\
http://fema-bg.com/index.php?m=875&lang=1
Отговори с цитат
  #76  
Стар 9th September 2006, 18:23
MATIS BULGARIA MATIS BULGARIA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 2
По подразбиране

Опитайте фотолифтинг с IPL-апаратура. Малките белези от пъпки, повърхностни рани и охлузвания се заличават само с няколко процедури. В добрите козметични центрове и дерматологични кабинети тази услуга се предлага и е значително по-ефикасна от микродермабразиото.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 10th September 2006, 08:07
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Във Варна, в новия салон Афродита - намира се по пътя за Почивка в дясно слад Пикадили-парк, пресечката за плажа на буните. Нова синя сграда. Има последните модели лазери за премахване на акне и белези от него, както и още одса уникални неща, но за акнето гарантират
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #78  
Стар 10th September 2006, 08:20
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MATIS BULGARIA
Опитайте фотолифтинг с IPL-апаратура. Малките белези от пъпки, повърхностни рани и охлузвания се заличават само с няколко процедури. В добрите козметични центрове и дерматологични кабинети тази услуга се предлага и е значително по-ефикасна от микродермабразиото.
Къде в София има такава апаратура? И какви са цените
Отговори с цитат
  #79  
Стар 10th September 2006, 11:23
naddeto naddeto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 59
По подразбиране

Има един гел на Ейвън точно за белези. Доста добре се справя с този проблем. ако се поразровите из брошурата може да го намерите. Просот в момента не се сещам точно как се казваше...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 18th October 2006, 09:22
krizzia krizzia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 41
По подразбиране

За Ейвън не съм разбрала че предлагат такъв продукт и дори ми звучи малко невероятно.
Изчетох цялата тема и ме заинтригуваха няколко нещица-някой ако ги е ползвал моля да разкаже впечатленията си ще съм му много благодарна,а именно:
- крем за белези "Дерматикс"
- процедурите: дермабразио и фотолифтинг
Мерси!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: малкибелегчетаотпъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:46.