IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3131  
Стар 2nd July 2015, 08:44
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Мерси, ми де да знам, може би просто са поомекнали и на мен ми изглеждат по-малки, но си ги харесвам, де. Аз по принцип настоявах за макс.270, та не съжалявам, че послушах мнението на лекаря все пак. Даже сиг. и 350 щеше да седи ок. Ама айде да не се лакомя... целта ми беше никой да не забележи от околните, и реално така и стана, даже хора, които очаквах, че ще забележат, не са. Виж, на плажа едва ли ще се размина
Отговори с цитат
  #3132  
Стар 2nd July 2015, 10:24
Kataleq Kataleq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, бихте ли ми казали колко време след мамопластиката започнахте да шофирате. На мен днес ми е 14 ден след операцията, но все още ме боли мускула и не ми е много ок докато карам. Не знам дали не се дължи на това, че съм с 450сс и ще е нужно по дълъг период на възстановяване.
Хубав ден на всички...
Отговори с цитат
  #3133  
Стар 2nd July 2015, 16:43
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

kanari много са ти добре и изобщо не са малки според мен. Стоят също много естествено в сутиен и бански. Мисля че моито още са доста напрегнати и твърди и за това си личи повече.

Kataleq аз започнах да шофирам към 20-25 ден и когато сменях скоростите ме наболяваше леко дясната гърда, защото явно се напряга и мускула. Това отшумява с времето и то доста бързо. Просто си трябва време.
Отговори с цитат
  #3134  
Стар 2nd July 2015, 21:17
VValery VValery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Kataleq, аз започнах да шофирам на около 8-9 ден. Със самото шофиране проблем нямах - само смяната на скоростите ми беше малко по-неприятна, а със включването на задна си ми беше доста трудно, че изисква да се натисне лоста надолу. Това упражнение го правех с 2 ръце около 2 седмици
Отговори с цитат
  #3135  
Стар 4th July 2015, 10:57
Kataleq Kataleq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Много ви благодаря за отговорите момичета прекрасни.
Отговори с цитат
  #3136  
Стар 4th July 2015, 11:37
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Kataleq, не мисля, че големината на импланта има значение за възстановяването. Аз също съм с 450 сс и на 7-8 ден карах кола с ръчни скорости без проблем усещах леко напрежение при сменяне на скоростите, но и това отшумя постепенно ...
Отговори с цитат
  #3137  
Стар 5th July 2015, 20:27
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Здравейте, Момичета

Регистрирах се преди малко. Темата ми влезе в мислите и се включвам, за да следя.
Отговори с цитат
  #3138  
Стар 6th July 2015, 23:20
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте, и аз се включвам към темата дайте снимки да видим резултатите plasticlady@abv.bg
Отговори с цитат
  #3139  
Стар 7th July 2015, 11:57
Kataleq Kataleq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Благодаря ти simona_80, вече нямам никакъв проблем с карането.. Момичета моля ви да споделите, дали имате представа, ако отида на море 20 дни след операцията, трябва ли да сменям мокрото горнище на банския със сухо, за да не седи влажно на белезите и да размеква коричките.
Отговори с цитат
  #3140  
Стар 7th July 2015, 15:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Коричките би трябвало да са паднали след 20-я ден, много внимавай да не излагаш белезите на слънце.... 1 година трябва да се пазят!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:27.