IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th March 2013, 16:49
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране Мезотерапия за коса

Имам страшен проблем с косопада от януари. Косата ми вече е наполовина и два пъти по-тънка (по принцип косата ми е с много твърд косъм). Ходих на трима дерматолози и твърдят, че проблема не е дерматологичен. Дадоха ми да пия Анакапс, Пантенол и Биотин. Мажа се със ампули на Фито използвом и шампана им за косопад. Ефекта е нулев. Ходих при стоматолог, направих си панорамна снимка- всичко е перфектно. Ендокринолога ми ми каза, че проблема не може да ми е хормонален, тъй като до косопад водят високите нива на тестостерон, а аз нямам такъв вид. Остава щитовидната жлеза, но изследванията ми са назначени от януари за края на март (в Майчин дом) и аз нямам избор освен да си чакам кротко. Косата обаче си пада с всичка сила. Та остана ми само мезотерапия да пробвам. Имам час този понеделник при д-р Сияна Живкова. Някой правил ли е тази процедура и има ли ефект? В интернет има много малко информация по форумите.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th April 2013, 21:00
sea_breeze sea_breeze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Това звучи заинтригуващо не съм чувала за такава терапия но щом ще ходиш сподели за резултата ако има такъв.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th April 2013, 22:44
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Ооооо аз вече съм на 4та процедура. Не е приятно боцкането, но не е болка за умиране. Ефект определено има. Още след първата- втората процедура косъма ми стана видимо по-дебел и косопада намаля. В момента косопада е почти спрял- в рамките на нормалното е. Но разбира се за мен процедурата ще си струва, ако след приключването ефекта продължи. Така, че след месец-два ще мога да кажа със сигурност какъв точно е ефекта. На този етап съм много доволна.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th August 2013, 21:23
Keanu Keanu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей ! Казвам се Юлиян на 25г. съм и търся информация за тази терапия за коса. Сигурен съм че има ефект ! Ще може ли дадеш малко повече информация ? Колко процедури си направила, понеже косата ми расте бавно и е много тънка ! Или ако ми пишеш в скайпа: priemi_Isus ще съм ти благодарен Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th March 2015, 18:51
mimi21 mimi21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 1
По подразбиране

И аз имах проблем с косопада, доста ми беше оредяла косата и след всяко къпане ми падаше доста. Направих си 8 процедури на косата и има много голям ефект! Сега правя почивка, след някой друг месец пак почвам. Скъпичко е, но си струва. В момента косата ми е почти гъста и хубава, колкото беше преди и расте като луда (вече почти до кръста).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мезотерапиязакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:12.