IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd September 2008, 22:34
Аватара на Make up Pro
Make up Pro Make up Pro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Berlin
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
моята е такава, но както каза фризьорката ми - те са отживелица, а и ако мислим логично, няма как нещо което ти "навлажнява" косата да я изправя по-добре...те не изправят изобщо камо ли да са по-добри
а и на влажно изправянето е по-вредно за косата...

аз като взимах моята изобщо не съм мислила, нито се бях интересувала по въпроса...затова сега не използвам парата
Здравей, не си права! Погледни тук най новите технологии ги има и с пара и са само професионални!
http://www.babylisspro.com/babyliss.html
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th September 2008, 09:55
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

не че нещо но babyliss са абсолютен боклук. Било то сешоари, преси, спирали за къдерене каквото се сетите, даже машинки за подстригване Абсолютни аматьори-само да дизаин са ги докарали. Но това е мое мнение, на някой друг може и да им харесва
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th September 2008, 12:55
erato muse erato muse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jackie
не че нещо но babyliss са абсолютен боклук. Било то сешоари, преси, спирали за къдерене каквото се сетите, даже машинки за подстригване Абсолютни аматьори-само да дизаин са ги докарали. Но това е мое мнение, на някой друг може и да им харесва
Подкрепям мнението
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th September 2008, 15:55
Аватара на Make up Pro
Make up Pro Make up Pro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Berlin
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от erato muse
Цитирай:
Първоначално написано от Jackie
не че нещо но babyliss са абсолютен боклук. Било то сешоари, преси, спирали за къдерене каквото се сетите, даже машинки за подстригване Абсолютни аматьори-само да дизаин са ги докарали. Но това е мое мнение, на някой друг може и да им харесва
Подкрепям мнението
Не разбирам за какво говорите!!! BaByliss или BaByliss PRO ? Едните се продават в супермаркетите, а вторите са професионални уреди! Аз съм професионален Перукер - Гримьор в Германия и работя в киното, 75 % от моите колеги работят с тези продукти! Вие кой от продуктите сте използвали, че имате такова мнение?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th September 2008, 20:50
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране Re: Преса за коса

Цитирай:
Първоначално написано от pollinna82
Имам намерение да си взема хубава преса за коса ,за изправяне с йонизиращ ефект. Моята фризьорка позва една на GHD и ефекта е просто невероятен ,но доколкото знам в Бг ги няма .Някой полвал ли ги е или да препоръча нещо добро с подобен ефект.
Здравей,ползвала сам преса близо година,като не съм си изправяла косата при всяко измиване на косата!Пресата ми си купих
от Франция,профисионална,скап а и то много,за уж предпазващ ефект върху косата ми също!В резолтат на което косата ми почна да пада,изветлява и краищата започнаха да се делят на две!Но понеже аз съм с много чуплива коса,а предпочитам права, отидох в един салон и ми я изправиха за период от 4 месеца,с френски материал пак беше,незнам,цената беше 240 лева!Така че най добре се се консултирай в салона!А пък ако не предпочиташ този вариант просто си я изправяй с сешуар и четка!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th September 2008, 15:04
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

За пресите за коса.....
Аз си изправям косата от близо 5 години,ако не и повече, още съм със първата си преса, която е професионална - Paralux. Много съм доволна, въпреки, 4е беше доста скъпа, оправда парите ми. Косата ми изглежда страхотно, въпреки, че не е керамична пресата ми.
P.S.Изправям си косата винаги когато я мия.
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd October 2008, 16:31
Аватара на joy._
joy._ joy._ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Аз ползвам пресата за къдрене с цел повечко обем. Може ли някой да ми препоръча преса която да прави хубави "вафлички" и да не гори много косата, че ми е тънка и слаба. А моята преса е на Elite- върши работа, но мисля, че може и по-добре, затова искам да я сменя.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd October 2008, 18:35
Аватара на hard candy
hard candy hard candy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Варна
Мнения: 30
По подразбиране

kotara4e а от къде си си я взела тази преса? Можеш ли да дадеш и някакъв сайт, защото нищо не откривам
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd October 2008, 12:59
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hard candy
kotara4e а от къде си си я взела тази преса? Можеш ли да дадеш и някакъв сайт, защото нищо не откривам
За сайт и аз незнам...но магазина е на Дондуков..някаква пряка беше...с пица Хът мисля че..трябва да проверя точният адрес
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd October 2008, 13:24
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joy._
Аз ползвам пресата за къдрене с цел повечко обем. Може ли някой да ми препоръча преса която да прави хубави "вафлички" и да не гори много косата, че ми е тънка и слаба. А моята преса е на Elite- върши работа, но мисля, че може и по-добре, затова искам да я сменя.
Ето тази е моята: http://www.rowenta.co.kr/NR/rdonlyre...264/cf4012.jpg
Използвам я предимно за "вафлички" и съм доволна.Косата ми също е слаба и тънка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пресазакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:58.