IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 13th February 2010, 17:14
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
ти па и ти ,как зад гърба,нали виждаш ,че каквото мисля си го казвам директно,да не мислиш ,че някой се занимава да одумва,просто си правихме купончето,а думата секта погледни речника
Много добре знам методите на някои от членовете на сектата ви, за да знам, какво пиша!Не става дума само за конкретната ви среща, а по принцип - срещи, чатове и квото се сетиш!Казах ти го по-горе - вярвай на жена и далече ще стигнеш!

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
и не мразя никой ,просто беше грозно да коментираш на всеслушание който и да е ,та за това просто да знаеш как се чустват хората
нищи лично,просто урок ,от по улегнал мъж,при това безплатен
Аз съм кометирал някого, когото познавам лично на всеослушание, а не зад гърба, както го правите вие.Това твоето не мислиш ли че не е много по-грозно след като изобщо не ме познаваш?

Нищо лично и от мен!Горното беше безплатен урок от по-млад и зелен, но много по-коректен мъж!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #272  
Стар 13th February 2010, 17:15
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Хубавци сме ние, няма грешка!

А нощес в бара, гледам до нас, позната физиономия, а сега като видях аватара на Плейфул, разбрах че е бил той. Защо не се обади бе момче
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #273  
Стар 13th February 2010, 17:17
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Ами ние всички познаваме Леденкото и мислим, че е страхотен човек. А щом ти мислиш обратното, значи не си с нашето мислене и някъде бъркаш. Пифко ти каза и преди, това, че не си получил нещо, което си искал, не значи, че човека, от който си го искал е сбъркан и т.н. Приеми пораженията с достойнство, щом твърдиш, че си истински мъж.

Поздрави.
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #274  
Стар 13th February 2010, 17:20
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Ето и първата снимка! http://prikachi.com/files/1361542n.jpg
Яка снимка


Рийзън, думата "секта" я употребих съвсем шеговито или забрави, че аз я написах
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #275  
Стар 13th February 2010, 17:20
Аватара на Dundi4ka
Dundi4ka Dundi4ka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1 088
По подразбиране

И аз бях там, но се бях дегизирала като млада девойка
Отговори с цитат
  #276  
Стар 13th February 2010, 17:21
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Reason ,Момко,с взичко исках да ти кажа/покажа/ ,че отвратително некоректното ти отношение тук е именно това което сега ти приемаш за некоректно от мен,дано ти светне крушката,има лични за ли лични нападки,но ти не се вразуми и след първата ми забележка,не съм изненадан и от обкръжението ти
толкова по темата ,моета е оправена и живота е приказка,за теб има време да пораснеш,не на години разбира се,сега да не се разбързаш
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #277  
Стар 13th February 2010, 17:22
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

А ти защо си мислиш, че е заради това, което не съм получил?Боли ме оная работа, че като съм си поискал в скайп на майтап не се е навила!Надявам се правиш разлика от това да сваляш някоя жена наистина и това да се бъзикаш из скайп-а!
Кво поражение да приемам не разбирам!
Дразни ме факта, че тя одумва всекиго!Да не спомевам как е одумвала пред мен много други съфорумци, как ги е наричала "тъп", "курва" и подобни без изобщо да ги познава.А тояно сега като й чета коментарите към абсолютно същите хора се обръща с "мило", праща сърчица и тем подобни.Много не понасям двулични хора.Ама един ден може и да го разберете.Стига малко да си поотворите очичките!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #278  
Стар 13th February 2010, 17:26
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Ясно е, че всеки си има гледната точка. Остани си с твоята, ние ще си останем с нашата и мисля, че ще сме доволни. Вчера бяхме на страхотна среща, прекарахме си уникално, не ни разваляй мухабеда ако обичаш и ни остави да си обсъждаме хубавите моменти. Ти не си бил част от това ..
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #279  
Стар 13th February 2010, 17:27
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Рийзън, не смятам за нужно да ти давам обяснения точно на теб, но искам да ти кажа, че има голяма разлика както в мен, така и в отношението ми към някои хора. А и мнение, изградено само върху няколко поста, едва ли е можело да бъде обективно- сега познавам повечето хора, затова ги и харесвам вече. Плюс това е било преди години, нормално е човек да си промени мнението и отношението за някого. И престани вече като някакво малко дете да се хващаш за най-малкото, да гледаш все да изкажеш и изложиш другия, понеже си вкарваш автогол.
Ти пък прекалено на сериозно се взе, не си толкова важен, че да си прекараме вечерта в разговори за теб.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #280  
Стар 13th February 2010, 17:27
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

аре бе, пак ли за тва се разправяте =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пловдивчани
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:47.