IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 19th September 2007, 10:32
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

A някой забеляза ли, че Георгиев каза, че щял да и сложи някакъв филър в устните и, който бил с временен ефект(една година) и после ако искала можела да отиде пак, за да си сложи отново(сякаш момичето има пари за такива неща.... ), а след това и направиха липофилинг(вместо "някакъв" филър)...?! И с типичното за Георгиев малко количество инжектирана мазнина..Аз лично не видях особена разлика в устните и преди и след...
Отговори с цитат
  #292  
Стар 19th September 2007, 10:33
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NatalyTake
Както каза Мадлен, човек трябва да има нагласата да се промени изцяло. Ако този човек не оцени това, което му се случва и не успее да поддържа, това което са му "подарили" , а в по-добрия случай и да го развие...
За някои от уцастниците може би ще е така, но със сигурност ще има е от другата група. Освен разните му операции и манипулации хората получават и психологическа помощ и емоционална подкрепа - това няма как да не се усети..
Отговори с цитат
  #293  
Стар 19th September 2007, 10:43
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
У4ителят по англииски как изглездаше? Защото мисля 4е го познавам(не мозах да гледам предаването) и ако е 4овека за които си мисля,е геи и това е при4ината да си няма приятелка...Всъщност се харесва доста,и използва телевизията за да придобие популярност(у4аствал е и в Сделка или не) освен това е доста неприятен тип (познавам го от 6 години)
Казете как изглездаше то4но,защото ако е този 4овек- http://profile.myspace.com/index.cfm...endid=72459678
работата ми е ясна
Не, не е този
Отговори с цитат
  #294  
Стар 19th September 2007, 11:51
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Аз само искам да кажа колко много се гордея, че моят доктор Д-р Ники Георгиев е бил избран за това шоу, защото наистина е много добър специалист и има страхотно отношение към пациентите си. Това което показа пред камерите като отношение към пациентката, това е наистина той, мил, усмихнат и истински специалист. Мина около година и полувина от моята операция на носа и нищо не се е променило, нямам никакви проблеми. Пожелавам успех на всички, които искат да променят нещо в себе си! Не губете повече време, намерете своят хирург и просто го направете, защото наистина няма да съжалявате!
Отговори с цитат
  #295  
Стар 19th September 2007, 12:21
vilimart vilimart не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: SOFIA
Мнения: 59
По подразбиране хареса ми

Разликата при Борянка преди и след е голяма и стана доста привлекателна жена , на мен много ми хареса момичето, дано е по- щастлива в бъдеще. А с изненада открих , че моя зъболекар е един от екипа в предаването, знаех си аз , че е много добър стоматолог и прекрасен човек!
Отговори с цитат
  #296  
Стар 19th September 2007, 12:53
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране Re: хареса ми

Цитирай:
Първоначално написано от vilimart
А с изненада открих , че моя зъболекар е един от екипа в предаването, знаех си аз , че е много добър стоматолог и прекрасен човек!
За доктор гайс(ако не бъркам името) ли става въпрос?

Как са цените при него?
Отговори с цитат
  #297  
Стар 19th September 2007, 13:29
vilimart vilimart не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: SOFIA
Мнения: 59
По подразбиране Ava-ava

Ava-ava Не, за Явор Миланов
Отговори с цитат
  #298  
Стар 19th September 2007, 16:03
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

Аз пък си мисля, че цялата тази промяна при Борянка е като една хубава приказка, но ще свърши много бързо за нея. Защото всичко,което и правиха, изисква постоянна поддръжка, а смятам, че тя няма да се справи - няма нито психическа, нито най-малкото финансова възможност да го прави. Дори най-малките неща по нея като ноктопластика, поддържане на кожата и косата, хубав грим и т.н. изискват пари. Смятам, че с тези две малки деца не може и да спортува активно. Да не говорим, че липофилингът на устните трябва да се направи няколко пъти,за да остане трайно... Дано не съм лош пророк,но смятам, че след като всичко свърши, ще се почувства още по-зле като се прибере в панелката и я завърти ежедневието и установи, че мечтите и пак не са се сбъднали.
Отговори с цитат
  #299  
Стар 19th September 2007, 16:09
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да, и аз мисля като Baby_Doll.Всичко това изисква поддръжка и ако не можеш да си го позволиш/което е очевидно/,следва едно голямо разочарование.Приказка е сега...но после.
Отговори с цитат
  #300  
Стар 19th September 2007, 16:22
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

Наистина е жалко мисля си, че е много голям риска след всичко това тези хора да станат още по-неуверени в себе си, защото когато всичко свърши може да останат с убеждението, че нищо вече не може да им помогне и ,че животът им е предопределено лош.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:02.