IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th December 2009, 18:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Erka
а такова дупе http://www.facebook.com/photo.php?pi...id=82079558879 лесно ли се прави? ясно, че нещата опират и до физиология и структура на тялото, но все пак мускулчетата са си мускулчета и могат да се направят. Напади ли, какво е най-препоръчително?
това е не много хубаво мъжко дупе.Щтъкналите мускулести дупета са най-секси.


неможеш да сравняваш женската с мъжката мускулатура.

За да имеш здрав,стегнат малък задник първо е до ген-ханш,ако си с едър на кокал ханш,ако ще всичките уреди и мъже да минеш неможе да стане чудо.

Можеш просто да го стегнеш,но ако не си допуснала прекомерното увисване разбира се.

И да сексът е здраве,колкото повече толкова по-добре.разнообразните пози допълнително натоварват тялото,което си е чиста доза спорт.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th January 2010, 19:09
Маркончо Маркончо не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 10
По подразбиране

тоя Begemot май не е мъж или нещо се бъзика... аз съм мъж на 45 и така ми се прави секс че не ти е работа... а жена ми се увърта и се прави на фригидна. Абсолютно съм съгласен че секса е здраве. След хубав секс се чувствам позитивен и щастлив. Да ама къде ги тия жени дето искат секс... Аз също съм моногамен ама на моята не ще!!! [/u]
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st January 2010, 10:42
kpacu09 kpacu09 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: stockholm
Мнения: 7
По подразбиране Секс и здраве

Секс е абсолютно важен е за здравето и самозадоволяването влиза в тази категория въпреки, че много жени смятат, че е нещо нередно и странно. Колкото до секс с много хора там много лесно нещата могат да се превърнат в нездравословни. А за честотата е добре да се знае, че всичко с мярка. А мярката е различна, но все пак......
__________________
гласът на Швеция
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Праветесексзадастездрави
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:07.