IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 10th July 2007, 04:56
lefterova lefterova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Rousse
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до lefterova
По подразбиране Проблем със зъбите

Здравейте!
От доста време насам, когато ми е трябвал отговор на въпрос съм чела форума без да се намесвам Сега вече и аз намерих за какво да питам Та така..Аз съм на 18 години Когато бях по-мъничка ми се разруши предпоследния долен зъб от дясната страна. Наложи се да ми извадят нервите и да ми изградят нов. Направиха ми зъб от чисто злато (който не се вижда, освен ако не си отворя устата). От 2-3 дена насам имам усещането, че точно този зъб ме боли И как така като е умъртвен и няма нерви? Знам, че някъде от тази възраст (17-18) започват да растът мъдреците, но не знам къде точно поникват, какви са симптомите и как аджеба да разбера мъдрец ли ми расте или проблема е друг...?

П.С. Леля ми е медицинска сестра в зъболекарски кабинет от около 100ина години насам и точно миналия вторник ходих..Тя се опита да ме подкани да седна на преглед, обаче на мен на следващия ден ми предстоеше пътуване извън България и хич не ми се занимаваше със зъболекари, а тя ми каза: "Ми какво ще правиш ако отидеш там и те заболи зъб " А сега де..какво ще правя

Надявам се темата ми да не се повтаря...И чакам отговорите ви разбира се Благодаря предварително
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъсзъбите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:31.