IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 31st July 2012, 20:17
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

silvia, аз съм си махала при него 2 бенки. Координати нямам, беше отдавна... Отидох на място, намира се в Бургас в един малък блок на края на ул. Фердинандова, беше някакъв номер между 70 и 90, но не помня вече. В близост има полицейски участък като ориентир... Тел. нямам, но ако ти се рискува, може да отидеш на място и да питаш за него, в района е известен.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 24th January 2013, 12:18
lilian5049 lilian5049 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 2
По подразбиране Препоръчвам горещо, добър и евтин дерматолог!

Здравейте,

моят опит с отстраняването на бенки беше много сполучлив. Имах бенка в горната част на бузата, която не беше много голяма, но взе да нараства и се притесних. Една съседка ми препоръча д-р Веселин Илиев в Лозенец в София, от 10 години ходела при него и ми показа "отсъствието" на белег след премахване на някаква червена точка на лицето й. Трябва да ви кажа, че човекът се справи блестящо - мямам и следа от белег!! Освен това ми взе само 30 лева без въобще да ме баламосва с излишни изследвания, които биха ми стрували господ знае колко. Премахването стана с една машинка като електронна химикалка, а цялата драма с възстановяването свърши за около двайсетина дни...
Отговори с цитат
  #103  
Стар 25th January 2013, 02:52
didichaaa didichaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 2
По подразбиране

здр тe! Искам да попитам нeщо отностно тeмата,и сe надявам някои да ми помогнe! Имам eдна малка бeнка която ми e по рождeниe,и сe намира на пръста ми на крака от долната част,казаха ми, чe това са eдни от най опаснитe бeнки,но с тeчeниe на годинитe и вървeнeто сe e получило eдно кръгчe,казаха ми ,чe e мазна тъкан,и чe e хубаво да сe махнe за да нe почнe някой дeн да създава проблeми......какво e мнeниeто ви по въпроса
Отговори с цитат
  #104  
Стар 29th January 2013, 14:01
didichaaa didichaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 2
По подразбиране здр тe

здр тe! Искам да попитам нeщо отностно тeмата,и сe надявам някои да ми помогнe! Имам eдна малка бeнка която ми e по рождeниe,и сe намира на пръста ми на крака от долната част,казаха ми, чe това са eдни от най опаснитe бeнки,но с тeчeниe на годинитe и вървeнeто сe e получило eдно кръгчe,казаха ми ,чe e мазна тъкан,и чe e хубаво да сe махнe за да нe почнe някой дeн да създава проблeми......какво e мнeниeто ви по въпроса
Отговори с цитат
  #105  
Стар 20th March 2013, 18:10
Anonimenn Anonimenn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Добре, кви пари струва премахване с операция ???
Отговори с цитат
  #106  
Стар 27th March 2013, 17:38
marit7 marit7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Според мен зависи къде е каква е точно вида на бенката
________________
Vrati Метални Решетки Цени Врати За Апартаменти Входни Врати
Отговори с цитат
  #107  
Стар 8th April 2014, 23:39
ElektraElektra ElektraElektra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 3
По подразбиране премахване на бенки, кокоши трън и др.

Единственият човек, който съм признала е Камен Каменов от Бургас. Маха брадавици, бенки, кокоши трън и др. безболезнено, без следа за направо никакви пари. Просто защото е човек , а не лекар-кожодер.
Изпробвано е, не се страхувайте. Цяла България го знае. Живее на ул. Фердинандова 95 на 1-я етаж.
Успех на всички!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 8th April 2014, 23:43
ElektraElektra ElektraElektra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didichaaa Виж мнението
здр тe! Искам да попитам нeщо отностно тeмата,и сe надявам някои да ми помогнe! Имам eдна малка бeнка която ми e по рождeниe,и сe намира на пръста ми на крака от долната част,казаха ми, чe това са eдни от най опаснитe бeнки,но с тeчeниe на годинитe и вървeнeто сe e получило eдно кръгчe,казаха ми ,чe e мазна тъкан,и чe e хубаво да сe махнe за да нe почнe някой дeн да създава проблeми......какво e мнeниeто ви по въпроса
Отиди при Камен Каменов от Бургас. Маха брадавици, бенки и всякакви израстъци. Проверен, само на него вярвам. Добре, че има такива като него.
Живее на ул. Фердинандова 95 на 1-я етаж.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 8th April 2014, 23:48
ElektraElektra ElektraElektra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galss98 Виж мнението
Преди два дена си бях разчовъркала едната бенка, защото мислех, че е пъпка. Сега е малка рана на лицето и мисля че не хваща коричка. Какво да правя? Ще зарастне ли? Ще остане ли белек ? Родителите ми не се занимават с мен и няма до ми обърнат внимание. Така, че какво да правя? Не искам да ходя на лекар!
Отиди в Бургас при Камен Каменов, на ул. Фердинандова 95 на 1-я етаж. Истински гений. Безболезнено, ефикасно, евтино без белег. Човекът е разбирач.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 10th April 2014, 14:45
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

И една приятелка се мажеше и и паднаха с мазило.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненабемки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:56.