IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1381  
Стар 29th March 2011, 18:42
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

ееееех, късмет късмет, дано и при мен да е така.....
  #1382  
Стар 29th March 2011, 18:50
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
ееееех, късмет късмет, дано и при мен да е така.....
Мисли позитивно,аз преди операцията имах само черни мисли в главата-ОГРОМНА ГРЕШКА,всичките ми притеснения се оказаха напълно безпочвени....но,следоперат вното възстановяване зависи до голяма степен и от изпълнението и методът на работа на оператора)...НО- имай доверие на хирурга,който си избрала!УСПЕХ!!
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
  #1383  
Стар 29th March 2011, 18:56
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Това, че не сте имали дренажи и секрети означава само лошо за доктора, че не ги прави! Опитвам се да ви дам някакъв съвет да размислите при кого отивате и да не рискувате здравето си, но ваша си работа!..
А просто недоумявам, че махат лентата на втория ден..някои хирурзи!!! При нас се седи 10 дни с нея, но тя е само отпред, не минава и прпез гърба.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1384  
Стар 29th March 2011, 19:01
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Аз пък мога да заявя, че това че 10 дена не може да се излиза, щото били адски болки - това може да се случи изключително рядко и при хора с много нисък праг на болка; да не кажа - че си е глезотия на десети ден да се оплачеш, че те боли чак пък толкова... Аз още ня следвяащия ден бях навън по презрамки на кафе, но ме напече слънцето и ми стана лошо и се прибрах, но не пропуснах разходката на малкия на чист въздух, а всеки ден излизахме. На десетия ден вече летях със самолет за Италия и там - си се пекох даже на плаж, от 14 ти ден нататък.
Надмускулни не са ми, щото с 600 сс вече да си ги подритвам с коленете докато ходя
Така че...без излишни драматизми, всички различно се справяме с болките. Камо ли пък да не се къпя толкова време; ми то август месец бе...кво да се вмириша ли...
Елица, при пътуване с кола дискомфортът е меко казано "як"....боли си доста, ако е с кола или автобус особено....
  #1385  
Стар 29th March 2011, 19:04
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Това, че не сте имали дренажи и секрети означава само лошо за доктора, че не ги прави! Опитвам се да ви дам някакъв съвет да размислите при кого отивате и да не рискувате здравето си, но ваша си работа!..
А просто недоумявам, че махат лентата на втория ден..някои хирурзи!!! При нас се седи 10 дни с нея, но тя е само отпред, не минава и прпез гърба.
Лъки,това че си очарована от работата на Тепавичарова,е страхотно и всички ние те поздравяваме).НО СЪВСЕМ НЕ ОЗНАЧАВА,ЧЕ ОСТАНАЛИТЕ ХИРУРЗИ са по-непрофесионални от нея!
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
  #1386  
Стар 29th March 2011, 19:06
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

плановете ми са с кола, но ако все пак нещо се прецака да знам имам ли алтернатива автобус-5 часа пътуване....... май май няма да стане
  #1387  
Стар 29th March 2011, 19:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ако си при Тепавичарова - забрави! Там само заради дренажите ако щеш не би изкарала такъв дълъг път...И иначе ще е тежко, да знаеш - още повече, че на следващия ден съвсем те е отпуснала упойка и всичко и боли повечко и при движения на ръцете е болка и гърба също...ако имаш вариант поне ден-два да преспиш в Сф - би било най-добре за ТЕБ.
  #1388  
Стар 29th March 2011, 19:38
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

благодаря за съвета! то най-добре със самолет, ама като се има предвид че никога не съм пътувала, мисля , че малко в повече ще ми дойдат емоциите и преживяванията. Може да остана в клиниката още малко ако е възможно или на хотел или на гости- ще го измисля , но наистина изобщо ми излезе от главата че това може да се окаже проблем. В крайна сметка най-доброто решение за мен е да се оперирам във Варна и никъде да не мърдам, но разликата в цената ми идва доста..... Както и да е, момичета незнам какво щях да правя без вас!
  #1389  
Стар 29th March 2011, 19:42
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ох, изморих се вече..опитвам се да ви обясня, че е НЕСЕРИОЗНО да те изпишат на 2-ри ден, че дренажите са повече от задължителни и ч е не се поставят за един ден, а се следи течността да падне под 30 мг, че трябва да се следи фебрилността, а превръзката трябва да стои 10 дни до махане на конците!!!
Всичко останало, което се прави по частните клиники, е несериозно към здравето на клиентката!
А аз нямам нисък праг на болка, напротив. На същия ден от операция станах 3 или 4 пъти от леглото, но не си и представям на другия ден да съм си вкъщи!! Болката е наистина голяма и се увеличава към 6-ия ден, когато започват отоците. Аз съм 8-ми ден и си ме боли зверски, дишането е затруднено и въобще....не съм за навън!
Но съм се примирала, че трябва да изтърпя всички неудобства, за да се намали рискът от инфекции и контрактури до абсолютния минимум. Затова избрах Тепавичарова - защото само тя има промисъл за бъдещото ти здраве!
__________________
Ordnung muss sein!
  #1390  
Стар 29th March 2011, 19:44
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Това, че не сте имали дренажи и секрети означава само лошо за доктора

Нещо не схващам, я разясни малко...има доста мацки без дренажи, пък аз на всичко отгоре съм и без секрети
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:12.