IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1081  
Стар 14th June 2014, 09:29
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Здравейте, изкачам с един въпрос. Заформя се парти и ми се иска да пийна нещо по-твърдо, имам предвид стотина грама, но не искам в средата на вечерта да се окажа с нос с предишните размери, та ви питам на вас на втората, третата седмица как ви влияеше алкохола на новото носле?
Отговори с цитат
  #1082  
Стар 14th June 2014, 11:37
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Аз искам да попитам оперираните, как стои въпроса с придружителя?Операцията ми ще приключи към 18ч., колко време след това може да остане някой с мен?
Отговори с цитат
  #1083  
Стар 14th June 2014, 14:03
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Goldy..това с подуването няма как да стане освен , ако не направиш алергична реакция към алкохола и друго, но тогава ще се подуеш цялата( шегичка) ...така че- споко. Аз пих за първи път няколко дни след като спрях антибиотика. Сега вечер пия спокойно, но имам предвид не се наливам, а пия 50гр... Не ми е повлияло по-никакъв начин.

Беатрис- аз бях с приятеля ми , бяхме заедно през цялото време, та чак докато ме изписаха на следващия ден. Така, че който и да е може да пренощува с теб.

Успех и на 2те ви.
Отговори с цитат
  #1084  
Стар 14th June 2014, 16:30
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Благодаря ви! Значи ще ударя едно питие и за ваше здраве .
Beatrisse, аз също бях с придружител, моята операция приключи към 20:30 и отделението беше празно. Мисля, че е добре да предупредиш, че ще си с придружител,едва ли ще ти откажат.
cicico за устни и аз съм се навила и питах д-р Асенов. Каза, че през месец трябва да се направят процедури два пъти и после на шест месеца. Много нетраен ми се струва ефектът.
Отговори с цитат
  #1085  
Стар 14th June 2014, 18:42
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Имам едно въпросче към оперираните вече. Вече съм на 11-ти ден от операцията,но усещам понякога болка в главата,челото и носа.При вас как е? Трябва ли да се притеснявам за него или е нормално?
Отговори с цитат
  #1086  
Стар 14th June 2014, 20:23
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Аз болка в главата нямам, но усещам болка там където е пилено, отделно просто усещам целия нос все още изтръпнал и трудно подвижен... Иначе вторник правя 4 седмици от както съм "новоноска" ...сега положението е все още бая криво, дясната страна на носа ми се прибира и ноздрата ми е по-прибрана от лявата..Кофти е положението , но за сега съм още положително настроена..гледам снимката от операцията и само чакам и се надявам..
Отговори с цитат
  #1087  
Стар 15th June 2014, 08:05
Aleks777 Aleks777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 4
По подразбиране

i men v na4aloto ot vreme na vreme me nabolqva6e glavata ama slabo, a sega ponqkoga me nabolqva nosat tam kadeto e bil 4upen i use6tam edno pulsirane na sa6toto mqsto, ama to si e normalno predpolagam
Отговори с цитат
  #1088  
Стар 15th June 2014, 09:58
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Dijeiche, болката в главата може да е по ред причини. Но ако е необичайно силна и честа, трябва да се обадиш за консултация.
Аз съм трета седмица и болки в главата нямам, даже мога да кажа, че преди операцията по-често ме болеше . Но когато правя кардио на тренажора, носът ми към края на тренировката доста ми натежава, и усещам дискомфорт на мястото на гърбичката.
Всеки ден го усещам по-добре, изтръпнало ми е само връхчето, кожата ми се обели вече. Чакам да спадне само отокът в дясно и малко връхчето и ще стане идеалното носле .
Отговори с цитат
  #1089  
Стар 15th June 2014, 10:35
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Мисля си,че болката в главата ми вчера беше от претопляне със сешоара....а и доста се бях поуморила. Преди това не ме е боляла главата. Дано да е от това,че и аз съм си малко притеснителна
Отговори с цитат
  #1090  
Стар 17th June 2014, 21:30
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Goldy, щом вече си на третата седмица имаш ли още нещо останало в нослето или всичко ти падна? На мен в основата ми е останало доста струпване от засъхнала кръв и като си пипам връхчето и горната част на ноздрите ми е доста твърдо от това,което е вътре.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:50.