IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1141  
Стар 25th June 2014, 20:27
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Gab55- мога да кажа само- УАУ...Едно , че ти си много хубава- второ, новият ти нос е суперрр...

Голди- питането ми е по-скоро за върха. И при мен има премахване на гърбица ( дай си Боже да няма калциране и получаване на нещо друго такова), но ме интересува развитието на върха...ще стане ли/няма ли да стне така като на снимката...пфууу..остава да чакам, ама като си се знам каква съм песимистка все за кофти неща си мисля...и ме навежда на 2ра рино...дано не стигам до там

Габ55- 3тата и 5тата снимка от колко време след операцията са??..ако помниш
Отговори с цитат
  #1142  
Стар 25th June 2014, 21:00
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

kxiona третата е правена края на пети месец а петата снимка ми е средата на шести месец...сега съм в края на седми месец и след седмица две ще пусна пак снимки


Beatrise- изглеждаш супер след махането на конците..аз бях тройна в главата и оттоците огромни дори и нослето беше мнооогоо голямо...аз получих алергия от тампоните в нослето и може би и от там съм станала още по подута...нослето ти е страхотно със здраве да си го носиш хихихи ))))))
Отговори с цитат
  #1143  
Стар 29th June 2014, 22:40
Abra-Kadabra Abra-Kadabra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте приятели , бих искал да попитам за цената на ринопластиката при др Асенов, и също така дали се чака много при него. Благодаря ви.
Отговори с цитат
  #1144  
Стар 30th June 2014, 23:13
Kalpaklieva Kalpaklieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Abra-Kadabra Виж мнението
Здравейте приятели , бих искал да попитам за цената на ринопластиката при др Асенов, и също така дали се чака много при него. Благодаря ви.
На мен ми каза 3 200 по ЗК Операцията ще е септември
Отговори с цитат
  #1145  
Стар 30th June 2014, 23:43
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

3 200 или 2 300.....
Отговори с цитат
  #1146  
Стар 3rd July 2014, 16:59
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Ехооо, къде се изгубихте нослета.... изминаха 2 седмици от моята операция и искам да ви попитам, кога започнаха да ви се променят нослета, колко време след свалянето на лонгетата забелязахте, че нослето ви е започнало да се оформя, спада и е станало по-изфинено/ако има такава дума/ и има ли начин да ускоря процеса на оформяне с лепенки, масажи, мазила.....
Отговори с цитат
  #1147  
Стар 4th July 2014, 08:16
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Ами при мен горе спадане между очите стана в рамките на 10тина и малко повече дни.. И там е добре.Върхът не се променя и все още е зле... промяна към добро просто няма..

Не знам някакви магически начини за ускоряване на процеса..мисля, че няма такова нещо. Просто си трябва време да мине.

Успех на всички, но аз при себе си не виждам нищо добро.
Отговори с цитат
  #1148  
Стар 4th July 2014, 14:44
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
Smile

Здравейте, включвам се да споделя нещо полезно
http://acnehelp.bg/ricinovo-maslo/ . Наистина действа! Благодаря Пуф Паф, че ме светна за това!!!
Аз го смесих с арганово олио, поради липса на друго. Само веднъж съм го правила и до голяма степен изчезнаха гадните черни точки. А и действа много добре на кожата на носа, която е люспеста, но мазна.
Kxiona, не се отчайвай, имай търпение, още е скоро за крайния резултат. Наистина се надявам по нататък да споделиш удовлетвореност. hug
Beatrisse, аз съм на повече от месец и все още имам отоци, понякога повече, понякога по-малко. Търпение момичета, търпение!!!
Отговори с цитат
  #1149  
Стар 5th July 2014, 11:50
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

goldy, благодаря ти. Мен също много ме мъчат черните точки и задължително ще го пробвам.
Beatrisse, според мен нищо не прави по нослето. Остави го само да се възстанови . Аз вече съм на един месец и все едно не съм си правила операция,даже още след 10-тия ден никой нищо не забелязваше. Щом си на 2-рата седмица от тук нататък ще видиш как всичко ще ти е по-леко и нослето ти ще става все по-хубаво
Отговори с цитат
  #1150  
Стар 5th July 2014, 12:30
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Dijei4e, ти ще ни покажеш ли твоето носле
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:20.