IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 28th August 2009, 23:26
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
..........И титлите.......
Така повече ли ти върви
Кои титли ???
Отговори с цитат
  #112  
Стар 29th August 2009, 08:10
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Алберто Акуилани не отиде ли в Пуул

но не е той виновен, че са толкова слаби
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #113  
Стар 30th August 2009, 14:09
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

И квоо тия жабки ще ни бият ли

Групата на Италия:
Вратари: Джиджи Буфон (Ювентус), Морган Де Санктис (Наполи), Федерико Маркети (Каляри)

Защитници: Фабио Канаваро (Ювентус), Джорджо Киелини (Ювентус), Доменико Крискито (Дженоа), Фабио Гросо (Лион), Никола Легроталие (Ювентус), Давиде Сантон (Интер), Джанлука Дзамброта (Милан)

Полузащитници: Мауро Каморанези (Ювентус), Гаетано Д’Агостино (Удинезе), Даниеле Де Роси (Рома), Марко Маркиони (Фиорентина), Клаудио Маркисио (Ювентус), Анжело Паломбо (Сампдория), Симоне Пепе (Удинезе), Андреа Пирло (Милан)

Нападатели: Антонио Ди Натале (Удинезе), Алберто Джилардино (Фиорентина), Винченцо Якуинта (Ювентус), Фабио Куалиарела (Наполи), Джузепе Роси (Виляреал)


Делпа,Гатузо,Касано и Амаури ги няма...задължителна победа за България в тоя мач!!!

Отговори с цитат
  #114  
Стар 30th August 2009, 16:40
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

честно казано изобщо не мога да мисля за тоя мач, след като вчера Интер прегази Милан и курва норд пяха песни за Кака
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #115  
Стар 2nd September 2009, 01:38
Аватара на elle_
elle_ elle_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Sliven/Burgas
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
честно казано изобщо не мога да мисля за тоя мач, след като вчера Интер прегази Милан и курва норд пяха песни за Кака
Тоя мач беше ужасен Въпреки, че изпуснах първото полувреме Ама ми се иска Милан да си възвърнат формата отпреди няколко години, когато Кака' и Шева бяха невероятна комбинация Как ще ми липсват самооо
__________________
L'amore non si vede in un luogo e non si cerca con gli occhi del corpo..Non si odono le sue parole e quando viene a te non si odono e suoi passi...
Отговори с цитат
  #116  
Стар 3rd September 2009, 09:19
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

не съм си поставял за цел да те разочаровам, но не виждам как ще стане това.. Пато тепърва ще става по-голям, но като Рики няма втори. По принцип бразилците са големи лекета - пият, закъсняват за тренировки, закъсняват с дни за лагери, живяли са като малки в немотия.. Кака не пие, не закъснява, не е черен, ходи редовно на църква, спал е само с една жена (жена му) след като са се взели и е от добро семейство - не е ясно как ше излезне скоро втори такъв бразилец
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #117  
Стар 5th September 2009, 16:30
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
След проведената тренировка на националите днес, Станимир Стоилов е обявил пред играчите, кои от тях ще започнат като титуляри срещу Черна гора.


На вратата ще започне Димитър Иванков. Защитата отляво на дясно - Радостин Кишишев, Кирил Котев, Илиян Стоянов и Станислав Манолев.


Изненадващото в средата на терена е включен Чавдар Янков. Халфовата линия допълват Стилиян Петров, Станислав Ангелов и Мартин Петров.


Нападението ще бъде формирано от Димитър Бербатов и зад него Димитър Рангелов.

Да бъде или да не бъде.
Имам 1 час да реша
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #118  
Стар 5th September 2009, 16:44
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

според мен мача е 0:1 или 0:2 с тва смешно нападение...дано ме опровергаят
Отговори с цитат
  #119  
Стар 5th September 2009, 16:48
Аватара на elle_
elle_ elle_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Sliven/Burgas
Мнения: 105
По подразбиране

Ейй, дано Мъри да вкара Домовчийски днес...Имам някакво странно чувство, че ще вкара
Иначе, Мартооо
__________________
L'amore non si vede in un luogo e non si cerca con gli occhi del corpo..Non si odono le sue parole e quando viene a te non si odono e suoi passi...
Отговори с цитат
  #120  
Стар 5th September 2009, 16:57
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

К'ъв отбор са Черна Гора?!
Чак пък и да паднем.
Не нападението ни e смешно,почти целия отбор е смешен.Толкова синьо на едно място никога не е на добре.Евелинчо ти си 50-тия човек днес ,който ми казва че ще паднем...егати хората...почти ме накарахте да отида на стадиона... още малко ми трябва

Ел- то остава и Домовчийски да вкара и вече
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общатемазафутбол
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:09.