IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 10th July 2006, 09:01
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

ммм,щом е 5 лв., ще го пробвам, нищо не губя. А между другото, все по-доволна съм от антицелулитното масло на икаров - но не само се намазвам,а се старая и добре да се масажирам (сама)
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th July 2006, 09:15
Mariamm Mariamm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 24
По подразбиране

аз съм пробвала повечето кремове, не бих казала че имат кои знае какъв резултат, на мен най - много ми допадна Vichy ( но предишният, не този от тази година) също така съм ходила на процедури с целутрон ( 10 процедури) също нямаше резултат, единственото нещо което наистина маха целулита според мен е масажа.... :P разбира се не само от 10 процедури
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th July 2006, 14:52
freya freya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 28
По подразбиране

аз съм ползвала на Л`ОРЕАЛ- той има заглаждаст ефект, може дори да си купиш и като четка за нанасяне и масаж, но да ти кажа наистина за подобни антицелулитни гелове трябва време
Важното е докато го нанасяш да масажираш проблемните части
защо не отидеш на няколко антицелулитни процедури - само внимавай с антицелулитня масаж, защото сам чувала много негативни мнения и е опасно
Аз лично най - много съм доволна от Clarins -но той вече е малко по-скъп - около 100 лв
__________________
Touch it- bring it- pay it- watch it- turn it- leave it- stop- format it!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th July 2006, 15:02
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

Май ще си взема в крайна сметка Елансил на Галеник
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th July 2006, 15:17
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от frutty
Май ще си взема в крайна сметка Елансил на Галеник
бях доволна, но тогава съчетавах с масаж..и не мога да кажа как ще действа самостоятелно..
а за стария крем на виши - от него съм най-доволна - сравнен с всичко, което съм ползвала
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th July 2006, 06:50
mim@ mim@ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от frutty
Май ще си взема в крайна сметка Елансил на Галеник
Мисля, че вече някаъде споменах че сега се мажа с него-само краката(горната част) и дупето-карам жече около 40дни с една опаковка Има ефект,но аз нямам време за спорт и не спазвам строга диета-позволявам си сладко и то доста често, но въпреки това съм доволна-ИМА ЕФЕКТ!!! Пробвай и ти и сподели!

ПС: М/у другото доколкото разбрах сега пак ще му правят промоция и ще струва някъде около 25-30лв.(иначе е 49лв), така че ако искаш изчакай,за да не даваш толкова мнг пари!Късмет на всички борещи се с това коварно нещо-целулита!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11th July 2006, 08:45
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

супер, благодаря много!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11th July 2006, 15:35
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от frutty
А моят май е наистина само повърхностен, отдолу имам доста здрави мускули...но мисля, че колкото повече те изпъкват, толкова повече личи и целулита. Някакси по-релефно изглежда, а иначе слоят му е тънък(на малки топчици). Някой дали е ползвал Аура слим термо гел? Вчера го гледах в една аптека, имал много силно загряващ ефект и се чудех дали да не си го взема за да го ползвам по време на фитнес.
Аз съм го ползвала и мн мои приятелки,наистина има загряващ ефект,особено ако веднага след като го втриеш добре се увиеш с найлони,смешно е ама помага
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th July 2006, 16:21
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

ами аз ходя на фитнес с един терноклин (неопренов), така, че хубаво би било да увелича ефекта...а помага ли за целулита?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th July 2006, 17:36
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

помага ,но няма такъв бърз ефект КАТО ТЕРМОГЕЛА.Аз сега чух ,че щели да спират термогела от производство и съм ,мн нещастна


П.С.Казаха ми ,че причината е ,че фирмата фалира ,а не ,че е вреден.Ноне се знае колко е достоверна информацията може да не го спрат
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найдобриятпродуктцелулитизглаждащефект
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:56.