IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st January 2007, 19:54
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране Секс без презерватив...

Става нещо много странно.Миналата вечер правих секс без презерватив и то 2 пъти (за което много съжелявам) последният път когато ми дойде това беше на 5 януари и много се притеснявам ,че точно сега трябва да е овулационният ми период.Днес забелязах , че имам някакво течение .... не е червено , а розово-червено.Мислех си , защото утре ми предстои операция и да не би от притеснение да ми е дошло по-рано , но са минали едва 2 седмици от последният път.Много съм притеснена , едно за операцията и друго за това.Не знам къде ми отиде акъла та да не взема никакви предпазни средства , наистина направих голяма грешка , дано не се е случила "белята" ...... сега ч седмица до кът да си направя тест ще се побъркам ...... колко съм глупава само Някой ако има представа какво е това течение ще го помоля да ми каже , защото наистина много се притеснявам и много ме е страх....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st January 2007, 19:57
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

забравих да спомена , че веднага след като го направихме се изпиках и си сложих аспирин .... дали това може да е предизвикало това течение.А и чак днес се появи ..... много странно
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st January 2007, 19:59
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SheLLia
забравих да спомена , че веднага след като го направихме се изпиках и си сложих аспирин .... дали това може да е предизвикало това течение.А и чак днес се появи ..... много странно
това с аспирина са бабешки глупости, нищо не прави
най-много да си навредиш с този аспирин, той повишава влагалищното pH, протичането на всякаквите там нормални процеси в него и микробиологичния баланс..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st January 2007, 20:06
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Аз не мога да ти дам компетентен съвет,но мога да кажа само едно Използвайте презервативи!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st January 2007, 20:11
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

ох, нали знаеш ,че като направиш грешка и почваш да се заричаш как НИКОГА няма да го направиш пак .... явно е трябвало така да стане за да си ОЧУКАМ едно хубаво главата и да знам следващият път дали ще го правя пак без презерватив.Само дано всичко е наред.Притеснявам се и за това течение какво ли е , защото не ми прилича на кръв , а в същото време има червен отенък .... имам чувството че ще се побъркам .... точно сега ли трябваше да се случи когато ми предстои и операция ...... тц тц
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st January 2007, 20:16
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Police MAIN
Аз не мога да ти дам компетентен съвет,но мога да кажа само едно Използвайте презервативи!
POLICE MAIN,тя това вече си го знае, Сега става въпрос за течението.Може от притесненията покрай операцията да ти дойде по-рано,а може и да си се простудила.
П.П.Я си виж аватара пак.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st January 2007, 20:18
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

наистина пак усрах работата neli4ka и сега не знам какво да права , до сега не ми се е случвало да ми тече такова нещо .... то не тече толкова обилно , сега даже мисля че е спряло , но ще се побъркам
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st January 2007, 20:23
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Сигурно е от притеснение,но за всеки случай,като се пооправиш от операцията отиди на гинеколог.
П.П.Стискам ти палци операцията да мине добре.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st January 2007, 20:29
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

то до тогава ще се разбере дали има нещо или не.Ще поизчакам още 4-5 дена и ще си направя тест за бременност ДАНО ДА Е ОТИЦАТЕЛЕН .... аз до като се оправя от операцията ще мине доста време ,а аз до тогава ще се побъркам.Ох , моля се всичко да е наред и повече НИКОГА ама НИКОГА няма да правя секс без предпазни средства , това ще ми е за урок
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st January 2007, 20:40
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Аз НЕ вярвам да си бременна.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексбезпрезерватив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:43.