IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 16th March 2010, 19:59
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Моята е bellissima b7300 ,взех я за около 100 евро.
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #172  
Стар 22nd March 2010, 16:27
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

rossi , какво стана? Купи ли си Белисима и как е ? Доволна ли си ?
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #173  
Стар 22nd March 2010, 23:38
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Да, вчера си я взех Много съм доволна! Изправих се за 5 мин тази сутрин! Супер бързо загрява, изправя с едно движение (с права коса съм, на къдрава не знам как ще е), прави блясък и приглажда всички цъфтежи :P От това имах нужда и съм доволна
Отговори с цитат
  #174  
Стар 23rd March 2010, 12:01
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Да, вчера си я взех Много съм доволна! Изправих се за 5 мин тази сутрин! Супер бързо загрява, изправя с едно движение (с права коса съм, на къдрава не знам как ще е), прави блясък и приглажда всички цъфтежи :P От това имах нужда и съм доволна
Честита придобивка тогава Пробва ли например да си направиш косата на къдрици или начупена?

май и аз ще си взема такава, и на други места доста я хвалят
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #175  
Стар 23rd March 2010, 12:24
mika123 mika123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Аз си изправям косата с преса на Елит -за 18лв., но ми се иска да си взема някаква по-хубава. Тази си я купих просто да видя дали ще се харесам и дали ще се справям с пресата, защото не съм много сръчна в правенето на прически. Изправянето се оказа доста лесно. Струва ми се обаче, че косата ми се поврежда от тези процедури. Може би с хубава преса ще е по- безопасно за косъма.
Отговори с цитат
  #176  
Стар 23rd March 2010, 17:23
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Не съм пробвала сериозно да правя къдрици. На един кичур само пробвах, но ще трябва да се понауча, че нещо не ме бива, а и косата ми май е доста къса за такава прическа...но като я гледам на дълга коса би направиле невероятни къдрици тая преса
Отговори с цитат
  #177  
Стар 23rd March 2010, 17:59
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Роси, много си хубава и елегантна на аватара!
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #178  
Стар 23rd March 2010, 18:15
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Благодаря! Мн мило!
Отговори с цитат
  #179  
Стар 29th March 2010, 13:52
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

Да се похваля и аз
Взех си Remington Wet2 Straight и мога да кажа, че е супер Поне аз много си я харесвам. Снощи си изправих косата и си легнах (знам, че е тъпо, но също знаех и че сутринта няма да имам време преди работа, както и стана, пък и това беше един вид тест) . Но на сутринта бях повече от очарована - косата ми беше абсолютно права и мекичка Аз всъщност съм с права коса, но стават едни чупки, които не ми харесват.
Тази преса можело да се използва и върху мокра коса, но не мисля, че ще го пробвам това
Има един недостатък, не знам дали е от мойта коса точно, но малко се наелектризира след изправянето.
Така изглежда http://www.remingtonshop.hu/catalog/images/S7902.jpg
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #180  
Стар 4th August 2010, 22:05
bbaby bbaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _Poli_
Да се похваля и аз
Взех си Remington Wet2 Straight и мога да кажа, че е супер Поне аз много си я харесвам. Снощи си изправих косата и си легнах (знам, че е тъпо, но също знаех и че сутринта няма да имам време преди работа, както и стана, пък и това беше един вид тест) . Но на сутринта бях повече от очарована - косата ми беше абсолютно права и мекичка Аз всъщност съм с права коса, но стават едни чупки, които не ми харесват.
Тази преса можело да се използва и върху мокра коса, но не мисля, че ще го пробвам това
Има един недостатък, не знам дали е от мойта коса точно, но малко се наелектризира след изправянето.
Така изглежда http://www.remingtonshop.hu/catalog/images/S7902.jpg
ами ти от къде си я взе защото маи неможе да се поръча от България и колко струва ? а някои може ли да ми каже дали пресата

SHE MK4 микро стайлъри е хубава ? спешно е ?? мерси предварително
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пресазакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:07.