IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 5th December 2009, 18:44
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Здравейтееее!
Аз не се появих доста време,сигурно повечето от вас не ме и помнят,но много искам да се похваля,че лятото успях да сваля 10кг с тази диета,само за месец и половина,с малко прегрешения,със скромни домашни кардио тренировки + коремни преси и малко упражнения за дупе
Но понеже качих 5 килограма,защото ...ами,защото съм си лакома , сега я започнах пак.
И за първи път обръщам внимание - не е ли редно картофът да се яде във въглехидратния ден,а не в този с бобовите храни ?
И в кой ден трябва да попадне печената тиква ?
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #222  
Стар 11th December 2009, 00:10
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Здрасти, tinkerbell! Добре дошла отново в режима. За картофите и ориза имаше много спорове и в крайна сметка не се разбра кога е редно да се ядат, аз лично ги ям в деня за варива, защото държа да спазвам диетата така, както е написана. Всеки решава за себе си Успех!
Отговори с цитат
  #223  
Стар 11th December 2009, 00:10
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

А за тиквата незнам, аз лично не ям и не съм се интересувала, но може би става при варивата?
Отговори с цитат
  #224  
Стар 11th December 2009, 22:11
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

винаги съм яла само изброените продукти , просто сметнах че другото явно няма място в диетата
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #225  
Стар 14th December 2009, 12:46
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Добър ден ))
Вече изчетох сигурно 10 варианта на тая диета,с 10 0000 различни примерни менюта.
Днес обядвах с две яйца /на тефлона/,парче сиренце и две препечени филийки хляб "Органик".
На тоя хляб мястото му дали е при яйцата и сиренето ?
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #226  
Стар 14th December 2009, 22:15
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinkerbell
Добър ден ))
Вече изчетох сигурно 10 варианта на тая диета,с 10 0000 различни примерни менюта.
Днес обядвах с две яйца /на тефлона/,парче сиренце и две препечени филийки хляб "Органик".
На тоя хляб мястото му дали е при яйцата и сиренето ?
няма проблем , менюто ти е супер при мен тази комбинация присъстваше много често ..
спазвай часовете за хранене , те са много важни , това което пише в началото на диетата и всичко ще е о.к.
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #227  
Стар 14th December 2009, 23:17
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Цитирай:
Първоначално написано от tinkerbell
Добър ден ))
Вече изчетох сигурно 10 варианта на тая диета,с 10 0000 различни примерни менюта.
Днес обядвах с две яйца /на тефлона/,парче сиренце и две препечени филийки хляб "Органик".
На тоя хляб мястото му дали е при яйцата и сиренето ?
няма проблем , менюто ти е супер при мен тази комбинация присъстваше много често ..
спазвай часовете за хранене , те са много важни , това което пише в началото на диетата и всичко ще е о.к.

Аз напоследък си хапвам каквото си искам.В смисъл,че на обяд ям млечни и яйца,примерно,а за вечеря - някакво месце,прегрешавам с по десетина фъстъка,чат-пат с нещо сладко,но гледам да е няколко часа след като съм яла каквото ми се полага за деня.И продължавам да отслабвам - само дето се чувствам гузна,че не мога /по-скоро не искам/ да се контролирам.
Най-прекрасната диета,на която някога съм попадала!
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #228  
Стар 25th December 2009, 17:26
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Моята 90-дневна диета завърши! Свалих 7кг и съм сравнително доволна. Надявам се по празниците да не кача много и живот и здраве на 04.01. започвам отначало.
Отговори с цитат
  #229  
Стар 3rd January 2010, 16:59
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Ei Vqra bravo za svalenite minuscheta radvam se to i az sega sled praznicite mislq da se zahvana s dietkata che sam se mnogo otpusnala vzeh si vaje za skachane uprajneniq i fitnesche po malko nadqvam se sega sled praznicite da ima i drugi jelaeshti da dietuvat s nas i da obmenqme ideiki i recepti i da se podkrepqme che vijdam ne ste pisali ot odavnichka uspeh na vsichki i da si pojelaem mnogo minuscheta
Отговори с цитат
  #230  
Стар 9th January 2010, 15:41
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Хайде бе хора няма ли и други тук дето спазват 90-дневната диета
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:22.