fallback

Киану Рийвс и Александра Грант уловени от папараци на арт разходка в Берлин

20 July 2020 11:00

Двамата влюбени посетиха изложба

Снимка: BGNES

Киану Рийвс и Александра Грант отделиха ден на изкуството, посещавайки бивш бункер от Втората световна война в Берлин, превърнат в галерия.

Двойката бе придружена от колегата на Киану Рийвс от „Матрицата“ четвърта част, Кристиан Борос.

След разглеждането на галерията, групата се отби за вечеря на няколко преки от галерията в Берлин.

Киану Рийвс и Александра Грант, които оповестиха публично романса си през ноември, избраха спортно-елегантни облекла за културния си следобед.

Актьорът бе с пусната коса, блейзър и черна тениска, комбинирани с маратонки и панталон на райе.

Неговата възлюбена бе прибрала емблематичната си сива коса на опашка, а за облеклото се бе спряла на черно яке с качулка.

Киану Рийвс е в Берлин от известно време, работейки върху четвъртата част на емблематичния филм „Матрицата“, който се очаква да излезе през 2022 година, след като бе забавен заради пандемията от коронавирус.

Явно неговата половинка е неотлъчно до актьора, използвайки възможността да се наслади на красотата на Берлин.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Keanu Reeves My Love ❤️ (@keanu_my_love1997) on Jul 19, 2020 at 1:51pm PDT

Автор на статията:
Криси Табачка
Сподели
новини звезди Киану Рийвс Берлин клюки матрицата Александра Грант Матрицата 4 галерия в Берлин
0 коментара
fallback