IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Кейт Мидълтън заведе дъщеря си в лондонска кръчма 

3 август 2023 12 30

Принцеса Шарлот имала молба, която не търпи отлагане

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

Какво бихте си казали, ако видите Кейт Мидълтън да влиза в кръчма, придружена от едно от децата си? Може би ще възкликнете нещо от сорта на: „Невъзможно“. На пръв поглед е трудно една кралска особа да посещава подобен обект без да има основателна причина за това. Камо ли ако с нея има дете. Но винаги може да има изключение от правилата, които тя обикновено спазва.

Наскоро съпругата на принц Уилям е забелязана да посещава пъб в южен Лондон. Заедно с нея е била принцеса Шарлот – нейното второ дете. Двете обаче не са влезли, за да пийнат по нещо в горещините, а заради нещо съвсем друго.

Както всяко друго дете и наследницата на Уилям и Кейт е непредсказуема. Оказва се, че тя променила плановете на майка си и нейния екип, без да иска.

Кейт, Джордж,

Снимка: Getty

Мидълтън завела Шарлот до тоалетна

Майка и дъщеря пътували в черен Range Rover през британската столица. В един момент принцесата споделила с майка си, че трябва да спрат, за да отиде до тоалетна.

Кейт Мидълтън веднага слязла от колата с дъщеря си и двете се отправили към най-близкото заведение, което се оказало местен пъб.

Преди двете да влязат в заведението, служителка в цивилни дрехи, която ги придружавала, попитала учтиво дали могат да ползват тоалетната. От персонала отговорили, че няма проблем, особено щом имат толкова важен посетител като малката Шарлот.

„Седях на обичайния си стол и когато вдигнах глава, видях Кейт Мидълтън и нейната дъщеря – принцеса Шарлот. Те не стояха в кръчмата повече от десет минути. Изглеждаха много мили, напълно нормални. Кейт държеше дъщеря си за ръка, разказва Маги Маккини, редовен клиент на пъба.

Принц Уилям и Кейт Мидълтън не възнамеряват да се помиряват с принц Хари

Една и съща закуска за седмица – в диетата на Кейт Мидълтън

Лятна мода: Кейт Мидълтън с рокля, любима на Иванка Тръмп

принц Джордж,

Семейството се готви за ваканция в Балморал

Принцеса Шарлот и нейните братя – принцовете Джордж и принц Луи, се подготвят за пътуване до Балморал. Там ще прекарат няколко дни от своята годишна лятна ваканция, в компанията на родителите си и своя дядо. Това е и първата почивка на Чарлз и семейството след смъртта на Елизабет Втора.

Според кралски експерти, Уилям, Кейт и децата все пак няма да спят в замъка, любим на покойната кралица. Те ще се прибират до своята частна резиденция, подарена на принца от баба му през 2002 г.

Семейство Уелс имат собствен имот на място, вила, известна като Там-На-Гар, която е подарена на принц Уилям от покойната му прабаба, кралицата майка, преди да почине през 2002 г.

Вилата Там-На-Гар е в непосредствена близост до Бъркхол, където се намира резиденцията на крал Чарлз и кралица Камила в имението Балморал.

Междувременно британските медии все още не са наясно с това дали принцът и принцесата на Уелс са избрали някоя красива дестинация, където по-късно да отидат на море с тримата си наследници.

Уилям и

Снимка: БГНЕС

За още новини за кралските семейства по света последвайте Tialoto в Instagram и харесайте страницата ни във Facebook.

Автор - снимка
Автор на статията:
Ваня Гъркова

КоментариКоментари

... ( преди 1 година )