Дженифър Лопес прекара известно време този уикенд с доведената си дъщеря Вайълет Афлек в Хемптънс на фона на брачните ѝ неволи с бащата на момичето – Бен Афлек.
Попзвездата беше забелязана да излиза с най-голямото дете на актьора от брака му с Дженифър Гарнър като двете бяха забелязани на Изложението за антики и дизайн в Ийст Хемптън в събота, което се проведе извън музея на фермата на Историческия Малфорд в полза на Историческото общество на Ийст Хемптън.
18-годишната Вайълет носеше розова блуза с къс ръкав и подходяща цветна шарена пола, която съчета с бели маратонки. Лопес носеше бял потник без гръб и дънки, а двете дами бяха придружени от трети приятел в местен магазин за сладолед.
Миналата седмица беше съобщено, че Бен Афлек и Дженифър Лопес „бързат да продадат“ общия си дом на фона на брачните си проблеми: „Той никога не е бил щастлив там“, споделят негови близки пред Us Weekly.
Бен и Джей Ло официално обявиха за продажба имението си в Бевърли Хилс за 68 милиона долара преди около месец.
Колкото до 54-годишната Лопес и Вайълет двете видимо са в много добри отношения.
Вайълет влезе в заглавията миналата седмица, след като настоя за възстановяване на носенето на задължителни маски, след като самата тя страда от поствирусно състояние и почти никога не излиза без маска на лицето.
Лопес сподели и видео как тримата се наслаждават на слънчевите лъчи по време на разходка с кола по-рано през деня. Тя добави към клипа мелодията Girls от Kid Laroi.
Бен и Лопес се ожениха в Лас Вегас през юли 2022 г. почти 20 години, след като отмениха първия си годеж.