Меган Маркъл и принц Хари пристигнаха в Колумбия на посещение, за да обучат младите хора на безопасността в интернет. Феновете на кралското семейство обаче вече го нарекоха „фалшиво кралско турне“.
Кралският писател Робърт Джобсън смята, че посещението на херцозите на Съсекс в Колумбия е насочено към „самореклама“: „Хари и Меган имат една причина за това „турне“ – самореклама, да останат в светлината на прожекторите, за да могат да продължат да търгуват техните кралски връзки, като изискват поверителност по време на престой.“
Той също така добави, че посещението на двойката „повдигна повече въпроси, отколкото даде отговори“. „Когато Хари и Меган кацнаха, не само колумбийското слънце накара хората да примижат. Объркани местни жители питат: „Тук ли са, за да помогнат?“ – добави Робърт.
По време на посещението си Маркъл носеше пеперудени обеци на принцеса Даяна.
На втория ден от тридневната им обиколка двойката посети Colegio La Giralda в Санта Фе, където Меган общува с децата. Херцогинята внимателно се подготви за появата си и обмисли всичките си образи до най-малкия детайл.
Съпругата на принц Хари се появи в елегантен тоалет. Меган избра кафяво сако Loro Piana, бяла риза, панталон и обувки на Chanel. Особено внимание привлякоха пеперудените обеци на херцогинята, които някога са принадлежали на принцеса Даяна. За последно Лейди Ди носеше тези обеци през 1986 г. по време на посещение в Канада с малкия Хари.
Изборът на бижута на Меган не е случаен – Даяна е работила като учителка в детска градина в Лондон преди сватбата си с принц Чарлз.
Херцогинята на Съсекс впечатли публиката и с трансформираща се рокля на колумбийски дизайнер. Меган Маркъл изглеждаше ослепително в жакардова рокля на колумбийската дизайнерка Джоана Ортис по време на посещение в Националния център по изкуствата в Богота.
43-годишната Меган съчета шикозното шарено облекло с кафяви сандали Jimmy Choo. Интересното е, че херцогинята беше с „кабриолет“, който може да се носи без презрамки, на едно рамо или с болеро с волани на рамото.
Съпругата на принц Хари носеше косата си на меки къдрици и украсена с огърлица от Cartier и други златни бижута.
Принц Хари беше с летен тоалет: бежово сако, панталон и синя риза. Към двойката се присъединиха вицепрезидентът на Колумбия Франсия Маркес и нейният съпруг Рафаел Йерни Пинило.














Зодиите без късмет в любовта през ноември
Формулата на дълголетието - сън, правилно хранене и спорт
„Космически океан“ край черна дупка: Откриха най-големия воден резервоар във Вселената
Магнитни бури през ноември 2025 г.: Кои са най-опасните дати
2024 г. вероятно е била най-горещата в последните 125 хил. години
Пробив в създаването на диаманти с помощта на електрони
Венци Стефанов с изненадващо изказване за ексцесиите в Пловдив
Зоват за победи за ЦСКА с по 5:0, 6:0, 7:0, 8:0!
Ботев Пловдив поиска победа с 4:0 над Локо Пловдив
Левски с Евертон Бала срещу Арда
Любовен хороскоп за ноември
Възстановяване на самочувствието след раздяла – какво помага?
3 упражнения, с които да намалите мазнините около талията при перименопауза
Нумерологична прогноза за 2 ноември
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Как да разпознаем инфекциозна мононуклеоза в детска възраст?
Какво е козметичен фастинг и защо набира популярност?
Остави коментар