Киану Рийвс и дългогодишната му приятелка Александра Грант безпроблемно откраднаха светлината на прожекторите на холивудската премиера на „Соник 3“ в понеделник вечер.
60-годишната звезда от „Джон Уик“ и неговата 54-годишна приятелка, която е визуален артист, изглеждаха като всяка друга влюбена двойка, докато блестяха на червения килим в емблематичния театър TCL.
Киану, който се присъединява към актьорския състав на „Соник“ като врага на Соник, Шадоу, показа стройната си фигура в тъмен костюм, излъчващ безпроблемно очарование, докато стоеше близо до Александра, която беше избрала за вечерта зашеметяващ черно-сребрист ансамбъл с металически отблясъци. Вратовръзката на Рийвс пък беше синхронизирана с нюансите на лилаво в тоалета на Грант.
Тя пък беше завършила визията си с подходящ клъч. Среброкосата чаровница за миг беше уловена да гледа с любов Киану, а в един по-интимен момент – да отпуска глава на неговото рамо.
Двамата последно бяха забелязани заедно преди около месец на обяд в лондонски ресторант, като според очевидци, са изглеждали като влюбени тийнейджъри – държали са се за ръце и са сияели от радост.
Те бяха снимани през лятото и на Гран При MotoGP Liqui Moly Motorrad в Германия. Събитието беше от особена важност за Киану, който притежава своя собствена компания за персонализирани мотоциклети ARCH Motorcycle, която основа през 2011 г.
Тези появи на двойката са редки, тъй като те предпочитат да пазят романса си далече от медийното внимание. Киану и Александра обявиха публично връзката си през ноември 2019 г., когато заедно украсиха червения килим на LACMA Art + Film Gala.
Разкритието предизвика значителен интерес у феновете, тъй като високата и среброкоса художничка не е типичната жена, в която един холивудски актьор би се влюбил, но Киану доказа, че и в това отношение е много по-различен от колегите си, особено тези на неговата възраст, които обикновено си хващат по-млади, сексапилни гаджета.
Снимка: Getty Images
„Мисля, че всеки един човек, когото познавах, ми се обади до една седмица след като се появихме заедно, което е очарователно“, каза скромната Александра пред британския Vogue няколко месеца по-късно.
Интересното за Киану и Александра е, че двамата ръководят заедно издателска къща, наречена X Artists’ Books, и са близки приятели от десетилетия.














Полицията в Плевен погна водачите на електрически тротинетки
Спешни мерки в Славяново заради случай на антракс
Рая Назарян замени от днес Киселова като председател на парламента
Повечето пластмаса, попаднала в океана, не плава на повърхността: Къде изчезва?
Загадъчно: Свързват появата на ярки точки в небето с периодите на ядрени опити
За първи път заснеха изхвърляне на плазма от звезда – аналог на Слънцето
Изумително откритие: Живот под ледената шапка на Арктика
Левски трябва здраво да натиска педала в две посоки
Разкриха ротациите на Христо Янев в ЦСКА
Мачовете по телевизията днес, 29 октомври
Чистка: Лудогорец спешно търси и нов вратар
6 напитки за баланс на кръвната захар
Театър „София“ пуска билети с 50% намаление за Деня на будителите
Нумерологична прогноза за 29 октомври
Закуска, която обича тялото ви: протеинови овесени ядки с банан
Д-р Александар Маринков: При почти 2/3 от пациентите изявата на псориазис предхожда симптомите на псориатичен артрит
Честотата на мозъчния инсулт нараства многократно след 70-годишна възраст
Псориатичен артрит – когато автоимунният възпалителен процес не се ограничава до кожата
Какво се променя след 40?
Остави коментар