Сабрина Карпентър разкри, че си е взела ново кученце, като показа очарователното голдън ретривърче в парк в Холивуд Хилс, Ел Ей. 26-годишната попзвезда, която беше прибрала характерните си руси кичури с щипка за коса, придаде лек тласък на дребничката си фигура от 152 см, като носеше бели обувки – тип чехли на ток.
Тя носеше прозрачна червена минирокля с яка тип „лодка“, която беше допълнила с кафява чанта Loewe.
Сабрина все още не е показала новия си домашен любимец в профилите си в социалните мрежи, но на папарашките снимки се вижда, че е абсолютно влюбена в пухкавото си бебе и не спира да го прегръща. Карпентър има още едно куче от породата кавапу на име Луи, както и две британски късокосмести котки Бени и Бьорн.
Двукратната носителка на награда „Грами“ е необвързана, след като прекрати едногодишната си връзка с номинирания за „Оскар“ актьор Бари Киогън миналия декември.
„И двамата са млади и фокусирани върху кариерите си, затова решиха да си вземат почивка“, каза по това време вътрешен човек пред списание People.
Сабрина и 32-годишният ирландец, който участва в музикалния ѝ видеоклип към песента Please Please Please миналия юни, неловко присъстваха на Met Gala поотделно на 4 май.
Сингълът Taste на родената в Пенсилвания руса бомба прекара 38 седмици в класацията Billboard Hot 100 – изравнявайки го с Please Please Please като втория ѝ най-дълго изпълняван хит. Най-големият хит на Сабрина си остава Espresso, след като се задържа в класациите 57 седмици и в момента е на 21-во място.
Звездата ще възобнови турнето си Short n' Sweet с приходи от 33,2 милиона долара и 72 концерта на 5 и 6 юли в Хайд Парк в Лондон.














Работник от ТЕЦ "Бобов дол" е с опасност за живота
Десетки ученици и учители се натровиха с дюнери
На 3 ноември 1957 г. стартира първият в света биоспътник с кучето Лайка на борда
Учени предупредиха за засилване на слънчевата активност
От Токио до Ню Йорк само за час: Започват суборбитални полети
„Космически океан“ край черна дупка: Откриха най-големия воден резервоар във Вселената
Менян заговори за титла
В Левски са на тръни преди Вечното дерби с ЦСКА
Футболен бос изригна: Мижитурка продава Карлос Насар в Катар
Еуфория! Огромна радост в ЦСКА преди Вечното дерби с Левски
Тези 4 зодии ще бъдат най-засегнати от ретрограден Меркурий
5 есенни супи с малко въглехидрати
9 стъпки от аюрведа, които трансформират живота към по-добро
Протеинова салата с кисело мляко и грозде
Какво прави магданозът за здравето ни?
Защо периодичното посещение на зъболекар е важно?
Възли и рак на щитовидната жлеза - кога има повод за притеснение?
Менопауза – естествен преход, който може да бъде преодолян с лекота
Остави коментар