Трите деца на Сара Джесика Паркър и Матю Бродерик изглеждат пораснали на рядка снимка заедно. 22-годишният син на двойката, Джеймс, публикува в Instagram тази седмица множество снимки от своето завършване – голям празник в дома на актьорската двойка. На една от снимките Джеймс може да бъде видян с 15-годишните си сестри близначки, Табита и Марион.
На сладката снимка най-голямото дете на актрисата от „Сексът и градът“ носи черната си роба за завършване и кафява риза, облечена върху син костюм и вратовръзка.
Той също така носи бели маратонки и шапката си за дипломиране в едната си ръка. Табита и Марион пък са облечени в зелени ризи и дънки, докато вървят редом до по-големия си брат след церемонията.
Синът на Сара Джесика завърши престижния университет „Браун“ миналата седмица – същото висше учебно заведение, от което се дипломира и дъщерята на Катрин Зита-Джоунс и Майкъл Дъглас – Карис.
Продуцентката на HBO Ливия Крамер, която работи от дълги години със Сара, също публикува снимка на новозавършилия колеж младеж, за да почете академичните му постижения.
„Специални поздравления за @jwbr0derick!“, написа Крамер под снимката, споделена в Instagram Story.
Сара Джесика Паркър и Матю Бродерик с дъщерите им; Снимка: Getty Images
Джеймс вече тръгна по стъпките на родителите си, като започна актьорска кариера и дори гостува в шоуто на баща си „Елсбет“ по-рано тази година.
60-годишната Паркър и 63-годишният Бродерик не се виждат на нито една от снимките от дипломирането на Джеймс. Двойката обикновено държи децата си далеч от светлината на прожекторите и социалните медии, въпреки че през годините са правили някои редки участия на червения килим на холивудски събития.
Бродерик и Паркър са женени от 1997 г. и се радват на един от най-успешните и дълги бракове във филмовата индустрия.