fallback

Приятелството над всичко – Селена Гомес и Тейлър Суифт отпразнуваха важна победа

05 June 2025 11:00

Наскоро Суифт откупи старите си албуми

Снимка: Getty Images

Тейлър Суифт постигна важна победа в професионалния си живот, след като успя да откупи всичките си стари албуми от компанията Shamrock Capital, която получи правата над тях от Скутър Браун преди шест години. Първоначалната продажба накара Тейлър да започне презаписването на старите си песни, създавайки поредица от едноименни албуми, но с допълнението Taylor's Version (“Версията на Тейлър“).

На 30 май обаче изпълнителката, която миналата година се поздрави с огромния успех на световното си турне Eras, успя да откупи отново записите си. Според източници, Скутър Браун не е имал никаква роля в сделката, въпреки първоначалните твърдения, че именно той е насърчил Shamrock Capital да се договори с Тейлър. 

„Всички заслуги трябва да бъдат приписани на партньорите в Shamrock Capital и екипа на Тейлър в Нашвил. В момента Тейлър притежава цялата си музика и този успех се постигна въпреки Скутър Браун, а не благодарение на него“, категоричен бе близък до сделката. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift)

Самата Тейлър сподели новината в социалните мрежи и блога си, пишейки емоционално съобщение до своите фенове. 

„Откакто разбрах, че това наистина се случва, плача на различни интервали. Най-накрая мога да кажа тези думи – цялата музика, която някога съм правила... сега принадлежи... на мен. Както и всичките ми музикални клипове. Всичките концертни филми. Албумите и фотографията. Непубликуваните песни. Спомените. Магията. Лудостта. Всяка една ера. Делото на живота ми“, написа изпълнителката. 

Тя също така благодари на феновете за тяхната неспираща подкрепа. 

Ден след обявяването на новината, Тейлър беше забелязана да празнува заедно с най-близката си приятелка в Ню Йорк. Тя и Селена Гомес се насладиха на женска вечер в ресторант на 31 май. Двете бяха снимани на излизане, усмихвайки се доволно, въпреки наличието на десетки папараци. 

За специалната вечер Тейлър блестеше буквално и преносно. Тя беше облечена в комплект от коприна и вълна с пайети от Gucci на стойност 6000 долара. Деколтето на потника и подгъвът на полата бяха украсени с бели и прозрачни кристали. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by People Magazine (@people)

Певицата съчета черния ансамбъл с черна бамбукова чанта, също дело на Gucci. Дизайнът се появява за първи път през 1947 година и оттогава е преминал през много свои епохи. Влиятелни жени като принцеса Даяна, Елизабет Тейлър и Грейс Кели също са били фенове на чантата. Моделът, който Суифт носеше за женската вечер, е на стойност 4700 долара. 

Що се отнася до аксесоарите на Тейлър, тя избра обеци от De Beers, които струват колосалните 36 000 долара. Бижуто от 18-каратово бяло злато включва 60 диаманта, които тежат 4,74 карата и са поставяни на ръка от екипа на марката. Първоначално Суифт носи обеците на наградите „Златен глобус“, след което ги получава от De Beers като подарък. 

Изпълнителката също така носеше диамантена гривна от Wove Made, която е на стойност 5680 долара. На единия си пръст тя бе сложила пръстен от марката Shahla Karimi, а цялостната визия бе завършена от сребърни сандали на платформа от Gucci.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by fearlessly, chloe ♡ (@fearlesslychloe)

Селена Гомес е една от най-близките приятелки на Тейлър. Двете се запознават, докато излизат с братята Джонас през 2008 година. По това време Суифт е гадже на Джо, а Селена има връзка с Ник Джонас. 

През годините звездите са показвали публично подкрепата си една към друга, като често празнуват успехите си заедно. Те също така промотират музиката на другата и се поздравяват за рождени дни. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by jennifer ♡ (@jenflims_)

Именно Селена беше една от първите, които публично поздрави Тейлър за успеха ѝ с откупуването на песните. Тя сподели публикацията на приятелката си в своите истории в Instagram с надпис „Да, успя, Тей! Много се гордея!“

За още новини от света на звездите последвайте Tialoto в Instagram и харесайте страницата ни във Facebook

Автор на статията:
Дарена Найденова
Сподели
Селена Гомес Тейлър Суифт приятелство празник
0 коментара
fallback