Хали Бери показа, че се е скрила от горещата вълна в Европа край езерото Люцерн в Швейцария.
58-годишната актриса публикува снимки от своята идилична почивка в кантона Люцерн.
Когато видите снимките на звездата в Instagram, ще осъзнаете, че Швейцария е една наистина много красива страна, която е пренебрегвана като лятна дестинация.
Иначе Хали Бери е споделила кадър, на който носи сламена шапка Dior и държи чаша червено вино в ръка, наслаждавайки се на хубавата храна и гледки в региона.
И докато носителката на „Оскар“ е подписала снимката си със „Здравей... Швейцария!“, нейните швейцарски последователи веднага са ѝ отговорили с емотикони във формата на сърце, за да кажат, че е повече от добре дошла.
Но надеждата да я видят на живо не е по силите на всеки, тъй като Хали е отседнала в хотел „Парк“ във Вицнау (Люксембург), където една уикенд нощувка през лятото струва... 2900 швейцарски франка. При температури над 30 градуса, американката е слушала концерт на пианистката от Базел Павлина Ушинска на величествената тераса на хотела.
Не е ясно дали Бери изобщо си е тръгвала от Европа, след като украси с присъствието си кинофестивала в Кан, който беше в края на май месец, или пък е решила да остане по-дълго на Стария континент и по точно в изисканата, френскоговоряща част на Швейцария.