Футболистът Дейвид Бекъм е решил да пусне своя модна линия бельо, като се е вдъхновил от Арамни. Спортистът участва в няколко кампании на италианския моден лейбъл и това му дало увереност и идеи за собствена линия. Може би и Вики е дала един тласък на любимия си, тъй като тя вече е „стара пушка" в модния бизнес.
„Имах идея да направя своя линия бельо от доста време. Но, след работата си с Армани вече взех окончателно решение. Важно е с екипа ми да отделим необходимото време, за да се уверим, че всеки продукт е направен и лансиран качествено и ще донесе успех", споделил Дейвид за плановете си в модния бизнес.
„С колектива ми прекарахме доста дни в подготвяне на колекцията и съм много горд от резултата. Нямам търпение да я покажа на хората, въпреки че не съм много сигурен, че мама ще се зарадва да види билборд с моя лик по бельо отново.", доверил опасението си футболистът.