IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Обама се шегува с Дейвид Бекъм

16 май 2012 08 29

Дейвид и съотборниците му от LA Galaxy получиха ВИП признание

Дейвид Бекъм в компанията на Обама; Снимка: Reuters

Дейвид Бекъм в компанията на Обама; Снимка: Reuters

Белият дом приветства във Вашингтон футболния клуб на Дейвид Бекъм LA Galaxy (Ел Ей Галакси). Дейвид и съотборниците му бяха отличени лично от президента Барак Обама и първата дама Мишел Обама, за тяхната успешна игра през сезон 2011 и спечелването на купата на Major League Soccer (най-големият шампионат в страната).

След като Обама каза няколко вдъхновяващи думи за успехите на клуба той се пошегува с Дейвид с думите: "Той е рядък вид човек, който може хем да бъде твърд и непобедим на терена, хем да лансира своя собствена линия бельо."

 

Съпругът на Виктория никак не се засрами и прие шегата с широка усмивка, след което той и отборът му отговаряха на въпроси в рамките на кампанията на Мишел Обама "Let's Move", с която тя иска да накара децата в САЩ да спортуват повече и така да бъде намалено затлъстяването в детска възраст.

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари