IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Слай ще представя дъщеря си на Бала на дебютантките

26 октомври 2012 13 00

Актрисата Розана Аркет ще последва примера му

Слай с трите си дъщери и съпругата си Дженифър; Снимка: Reuters

Слай с трите си дъщери и съпругата си Дженифър; Снимка: Reuters

Дъщерите на Силвестър Сталоун и Розана Аркет ще участват в Бала на дебютантките в хотел "Крийон" в Париж на 24 ноември. Вдъхновен от стара европейска аристократическа традиция, ежегодният бал, който се организира за 20-и път и е сред най-големите събития за световния елит, дава възможност на двайсетина млади момичета да направят първите си стъпки в обществото.

През последните няколко години в събитието участваха други холивудски знаменитости, сред които Брус Уилис, Клинт Истууд и Анди Макдауъл, заедно със семействата на аристократи,
индустриалци, бизнесмени и политици от целия свят.

Сталоун и Аркет потвърдиха, че ще са сред участниците и че ще придружат дъщерите си. Слай ще доведе 16-годишната София Роуз, която е най-голямата му дъщеря. Сестрата на Патриша и Дейвид Аркет - Розана ще представи 17-годишната си наследница Зоуи Зайдъл-Аркет. Дебютантки от Китай, Япония, Италия, Южна Америка, Турция, Франция и Гърция също са се записали за участие в бала.

САЩ ще бъдат представени от 16-годишната Лили Ривкин,
дъщерята на американския посланик в Париж Чарлз Ривкин и една от най-младите участнички в бала, както и от 19-годишната Бронуен Картър, дъщерята на главния редактор на сп. "Венити феър" Грейдън Картър.

 бала ще участват също младите италиански графини Филипа Брандолини и Диана Пиколомини, както и дъщерята на писателя Фредерик Дар - Франческа Фриджерио Бонвичино.
Всяка година приходите от бала са предназначени за благотворителност. Тази година те ще бъдат предоставени на асоциацията "Деца на Азия".

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари