IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

R&B звездата Райън Лесли снима филм в операта

27 януари 2014 12 40

Със съдействието на SYMPHONICS

R&B звездата Райън Лесли снима филм в операта

Американският R&B изпълнител Райън Лесли избра сцената на Софийската опера и балет за локация на последните снимки от филма, върху който работи в момента и чието заглавие е „From Sofia With Love“ („От София с любов“).

Черният Моцарт, както Лесли е популярен сред феновете си по целия свят, се завръща в България за концерта си, носещ същото име – „From Sofia With Love“, на 14 февруари т. г. Денят на влюбените провокира звездата да направи подарък на своите почитатели, като ги включи в снимките на филма.

Всеки фен, закупил билет за концерта на Райън Лесли, ще участва като истински актьор на живо в снимачния процес. Вратите на операта ще бъдат отворени в 18,00 ч на „Свети Валентин“, когато камерите ще заработят, а почитателите на звездата ще имат късмета да се насладят за първи път на един много интимен камерен концерт. Партньорите на Лесли на сцената засега се пазят в тайна, но със сигурност ще са една от големите изненади на вечерта. Веднага след края на снимките, Лесли ще изпее заедно с част от бандата си едни от най-любимите песни на своите фенове, като ще се съобрази и с желанията на публиката в залата. Концертът „From Sofia With Love“ изпълнява обещанието на звездата да бъде посланик на София като кандидат за Европейска столица на културата 2019 г.

През ноември м. г., завършилият Харвард изпълнител, подкрепи българската столица в европейската надпревара. Тогава той обеща: „Моята любовна история със София тепърва започва“ и именно за това се завръща у нас точно на 14 февруари. Решен да популяризира София по целия свят, Лесли я превърна и във вдъхновение за последния си филм. Проектът „From Sofia With Love“ се осъществява благодарение на „Symphonics“, които миналата година доведоха у нас латино дивата JLO, а през тази ще ни покажат Андреа Бочели и последното шоу от спектакъла „Lord of the Dance“.

„Концерт на Hip-Hop и R&B изпълнител в операта е голямо предизвикателство, но когато към него се добавят и снимките на филм, той се превръща в истинско приключение. Вярваме, че възможността, която даваме на феновете да участват на живо в заснемането на лентата, е шанс, който не трябва да се пропуска и ще им остави незабравими спомени за цял живот“, смятат организаторите.

Само онези почитатели, които закупят билети за концерта на Райън Лесли на 14 февруари т. г., ще имат шанса не просто да се насладят на виртуозната му музика, но и да станат свидетели на раждането на един нов филм и дори да бъдат участници в него. В 18,00 ч на „Свети Валентин“, на сцената на Софийската опера и балет, всеки ще бъде актьор в големия филм за любовта на Черния Моцарт.

Тъй като местата за концерта са лимитирани, билети могат да се закупят само чрез заявки от официалния сайт на Eventim – http://www.eventim.bg/bg/bileti/ryan-leslie-sofi-sofiska-opera-i-balet-347868/event.html, или от офиса на „Symphonics“ чрез e-mail: viktoria@symphonics.co, http://www.symphonics-group.com/bg/contacts и на тел. +359/988/875 838, +359/879/330 449.

Билетите са на цени от 45, 60 и 90 лева.

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Дуковска

КоментариКоментари