IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Амал Аламудин вече официално е Амал Клуни

14 октомври 2014 06 43

Британската адвокатка смени името си след брака си с холивудския актьор

Снимка: splashnews.com

Снимка: splashnews.com

Булката на Джордж Клуни – Амал Аламудин официално е променила името си и вече ще се казва Амал Клуни. Британската адвокатка сключи брак с холивудската звезда в края на месец септември във Венеция, Италия.

Медиите са проверили името на фината брюнетка в уебсайта на адвокатската кантора, за която тя работи и от него се вижда, че тя вече официално е госпожа Клуни.

36-годишната Амал е адвокат по човешките права и работата ѝ е базирана в Лондон. Очаква се заради нея и Джордж Клуни да се премести да живее в британската столица, загърбвайки идиличния си живот във вилата си на италианското езеро Комо.

Говори се, че наскоро 53-годишният актьор е купил скъп имот, в близост до река Темза и в момента го реновира. Вчера свърши и двуседмичният меден месец на двойката, който беше на Сейшелите. 

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари