IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Джъстин Бийбър доказва слуховете, че е гадже с Хейли Болдуин

15 юни 2015 15 05

Досега двамата твърдяха, че са само приятели

Снимкa: Instagram

Снимкa: Instagram

Дъщерята на Стивън БолдуинХейли явно наистина е новото гадже на Джъстин Бийбър, след като той пусна свои твърде интимни снимки с красавицата в Instagram, взети от последната им обща почивка в Маями.

Досега 18-годишната красавица, която работи като модел, твърдеше че с 21-годишния поппевец са само много добри приятели.

Двамата обаче са абсолютно неразделни през последните месеци и редовно са засичани от папараците да се забавляват заедно ту в Хавай, ту в САЩ и т. н.

Освен това, според информатори, последния път двамата са отседнали в една стая в хотел „South Beach“ в Маями, а Хейли се държала като по-голяма сестра с братчето на Бийбър – Джаксън.

Освен това, според очевидци, Джъстин и Хейли се обличали в координирани тоалети, нещо което е модерно сред двойките-знаменитости.

Хейли полага грижи за братчето на Джъстин; Снимка: dailymail.co.uk

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари

moltar ( преди 9 години )