Виждате ли раздвоено? Това е така, защото в света на шоубизнеса е пълно с двойници, както навсякъде другаде по света. Това, че даден човек е станал знаменитост изобщо не означава, че той е единствен по рода си, поне що се отнася до неговата визия.
Дъщерята на режисьора Рон Хауърд („Аполо 13“) – актрисата Брайс Далас Хауърд („Джурасик свят“) написа песен, в която обяснява, че тя не е Джесика Частейн и че е време хората да започнат да ги различават!
През последните няколко години Брайс редовно е обърквана с Джесика заради червените им коси и подобните им, зелени очи. В случая тя е била ощетена заради въпросната прилика, защото нейната колежка взима по-добрите роли под носа ѝ, а всъщност Брайс работи в Холивуд много по-дълго преди Частейн да се появи на небосклона на киното.
Сред другите знаменитости, които си приличат като еднояйчни близнаци са Зоуи Дешанел и Кейти Пери, Алексис Бледел и Дакота Джонсън, Натали Портман и Кийра Найтли и др.
Влезте в галерията ни, за да видите кои звезди си приличат като еднояйчни близнаци!