Странното е, че редакторите на списанието го описват със симпатия като "задник" и "непукист", от което той се обиди, контрирайки ги, че не вижда нищо готино в това да го наричат "задник" и че не смята, че авторът на статията му прави добра услуга.
След излизането на статията, Майлс сподели в социалната мрежа възмущението си по следния начин: "Еsquire са в голяма грешка за мен. Не мисля, че има нещо готино или забавно в това да ме наричат "задник". Те въвеждат читателите си в голямо заблуждение."
А ето и няколко акцента от интервюто с Телър за изданието:
За пушенето на марихуана: "Единственото нещо, което ме интересуваше в колежа беше да пуша трева. Това обяснява защо не бях особено добър ученик. Спрях с марихуаната, когато започнах да правя филми и се преместих в Лос Анджелис. Просто се налагаше да бъда достатъчно адекватен, за да си вдигам телефона."
За отношението си към актьорската професия: "Непрекъснато се чудя дали сам не си налагам някаква цензура. Мисля върху това дали живея живота си с някакви ограничения и филтри, подобни на тези, които се ползват за камерите."
За да видите снимките на Майлс, посетете галерията ни!

Toва е новият филм на Майлс; Снимка; outnow.ch














Български учени създават батерия от утайка от кафе (ВИДЕО)
Джип се обърна по таван край Стара Загора (+СНИМКИ)
Неочаквано откритие: Момиче намери на плажа следи от гигант на 200 млн. години
Канадски учен твърди: Извънземни се крият на Луната и шпионират Земята
Учени откриха „блуждаеща“ планета, която поглъща 6 млрд. тона вещества в секунда
Може ли човек да оцелее в черна дупка
Тухел клекна пред Белингам: Нямам проблем с него, нямам проблем с характера му
Мани Пакиао потвърди: Водят се преговори за мегасблъсък с Ломаченко
Шамар за Левски: Ради Кирилов аут от мача с ЦСКА
Бомба от "Герена": Левски продава звездата си за 4 млн. евро
Дерматолог: Да губим до 100 косъма на ден е нормално, но не и повече
Паста пене за 15 минути
Любовен хороскоп за 10 – 16 ноември
Нумерологична прогноза за 8 ноември
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Остави коментар