Биляна Йотовска донесе на България още две нови престижни отличия, спечелени по време на състезанието „NPC Southeastern USA cup“, което се провежда във Флорида.
Българката бе наградена със златен медал и абсолютна титла в категория „Bikini Novice B class“ и бронзов медал в категория „Bikini Open D class“.
За двете награди родният фитнес модел се е преборил с общо над 55 състезателки в двете категории.
„Все още не мога да го осъзная, за мен това е невероятен успех! Чувствах се в прекрасна форма, значително подобрих позинга си, доволна съм. Уважението, отношението и топлите думи към мен от страна на организаторите ме накараха да се почувствам страхотно! Вчера беше изключително успешен ден за Българския спорт!“, сподели в личната си Facebook страница Биляна Йотовска.
С голяма доза хумор, брюнетката сподели снимка, на която се вижда процесът по разглобяване на купата – единственият начин да се пренесе отличието успешно по време на пътуването до България.
До момента, Биляна се класира първа в категорията „Bikini novice open“ и втора в категорията „Bikini D class/+172sm“.
Ако искате да разберете повече за Биляна Йотовска, нейния строг режим и тренировки, можете да видите специалното ѝ интервю за Tialoto.bg тук.