Гаджетата Джъстин Бийбър и София Ричи не могат да държат ръцете си на разстояние един от друг, докато са на романтична почивка в Мексико.
В момента двамата са прехвърлили буйната си любовна история в Кабо Сан Лукас, където празнуваха 18-ия рожден ден на малката дъщеря на Лайнъл Ричи (тази събота).
Вижда се, че канадският поп певец е запленен от новата си половинка, която се явява първото му сериозно гадже след Селена Гомес.
Ясно е, че младата двойката е във вихъра на чувствата си - влюбените не спират да си разменят страстни целувки под лъчите на слънцето, въпреки дебнещите ги папараци наоколо.
22-годишният Джъстин и 18-годината София, която се изявява като модел с обещаваща кариера, са заедно от малко повече от месец.
Наскоро приятел на Бийбър каза пред медиите, че се съмнява и тази връзка на певеца да продължи дълго.
"Джъстин и София се движат в едни и същи кръгове от години, но за него е почти невъзможно да изгради стабилна връзка. Всички момичета полудяват по него за отрицателно време и той губи интерес."
Снимка: Youtube