Диляна Попова и новият ѝ любим Парашкев Тодоров – Финчи вече не крият, че са заедно. Топкоафьорът, който според мълвите владее сърцето на манекенката от няколко месеца, е споделил кадър в своя профил във Facebook със сина на любимата си – Борил.
Очевидно е, че той помага на Диляна в отглеждането на 2-годишното момченце, което е от нейната кратка, но доста бурна връзка с актьора Асен Блатечки.
Според слуховете Попова излиза с популярния фризьор от януари месец, след като двамата се влюбват в Доминикана. Приятели на красавицата твърдят, че новият мъж в живота ѝ е много грижовен към малкия Борил.
На тропическия остров Диляна се снима в новия клип на Теди Кацарова, а фризьорът бил ангажиран от певицата за прическите на екипа.
Парашкев е споделил и снимка от рождения ден на Диляна, който беше на 24 септември (снимката вляво), където двамата са празнували в компания на близки приятели.
Ето този кадър на малкия и сладък Борил беше споделен и от Диляна и от Парашкев. Снимка: Facebook