Фолкзвездата Преслава беше клонирана на сцената в зала „Арена Армеец“ вчера вечерта.
Това се случи на концерта за 15-годишния рожден ден на телевизия „Планета“. Певицата последва примера на супермодела Хайди Клум, която се появи с няколко свои двойнички на тазгодишното си парти за Хелоуин.
Клум се появи в компанията на пет красавици, които приличаха досущ на нея. Всичките шест жени носеха високи ботуши, бодита и златни аксесоари и имаха еднакви прически.
Колкото до Преслава, тя сподели няколко кадъра в профила си в Instagram, на които се вижда, че се е „размножила“, но в още по-голямо число.
Брюнетката и нейните клонинги бяха дегизирани в черни шлифери, слънчеви очила и секси чорапи с жартиери.
Любимката на народа отправи предизвикателство към феновете си, които трябваше да разпознаят идола си измежду 20 нейни двойнички.
Снимка: splashnews.com