Голямата дъщеря на новоизбрания президент на САЩ Доналд Тръмп – Иванка, бе разкритикувана заради поздрава към нейния син за рождения му ден, пише Daily Mail.
Иванка помести фотос на своя малък син като бебе в Instagram в неделя. „Не мога да повярвам, че Теодор сега е на осем месеца. Честит рожден ден, малък плюшен мечо“, подписала снимката 35-годишната Тръмп.
След поста Иванка станала обект на подигравки от потребители на социалната мрежа, които решили, че поздравът е нелеп, тъй като празнува всеки месец на своя син. „Това не е рожден ден – това е друго“, написал един от коментиращите.
„Оу, аз забравих да поздравя децата си за обикновения ноемврийски ден“, съобщил друг потребител.
Самата Иванка отвърнала с ирония на коментарите: „Естествено сте прави, но само в първата година от живота на бебето всеки месец може да се отбелязва като рожден“, написала тя в социалната мрежа.
Снимка: Instagram
Иванка Тръмп не за първи път става жертва на нападки от страна на потребителите в социалните сайтове.
По време на предизборната кампания мнозина бойкотираха модната ? марка с хаштага #GrabYourWallet.
Иванка и нейният мъж Джаред Кушнър възпитават четири деца. Те сключиха брак през 2009 г.
По-рано този месец стана ясно, че зетят на Тръмп може да получи един от водещите постове в Белия дом – длъжност на старши съветник или специален юрисконсулт.