Джони Деп сериозно промотира последния епизод на „Карибски пирати. Отмъщението на Салазар.“
Звездата гостува в шоуто на Елън Дедженеръс и водещата веднага го провокира с въпроси като: „Кой е любимият ти водещ? Харесваш ли задните си части? Имаш ли си любима ругатня?“
Джони не се притесни от тези питания, а даде доволно ексцентричен отговор, като обясни, че харесва задника си.
Това, което откровено обаче сподели, че любимата му част от работата над снимките на „Карибски пирати“ е била посещението в детските болници.
„Това беше много силно участие, защото беше импровизация за около три часа и половина. Отиваш в болницата, поздравяваш децата, виждаш радостта им и сам изпадаш във възторг от емоциите им“, разказа Деп.
„Където и да отивам, винаги си слагам маската на Капитан Джак Спароу и с този образ се срещам с децата, които имат съвсем не детски проблеми.“
„Виждам по лицата им невероятна храброст. Но не нарушавам образа на героя си, просто се старая да правя по-малко глупости, но естествено да ги има, за да ги разсмея.“, споделя звездата.
Самият Деп не скрива, че много харесва образа си на пират и сподели, че е готов да го играе и на 150 години.